Lista ocen Iveco Daily II (10) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aldo
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Silnik b. dobry i niezawodny. Do przebiegu ok. 230000 km olej w silniku był koloru żółtego co w dieslu jest raczej niespotykane. Przy ok. 250000 km padła turbo sprężarka, ale na szczęście naprawa nie była zbyt kosztowna. Dzisiaj auto ma prawie 400000km i silnik nie bierze oleju, ani nie kopci. Występują drobne wycieki oleju, ale jest to raczej delikatne zaroszenie- na zimie nic nie kapie.
~Robsik
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Mocna jednostka, głośna, ale da się przeżyć. Nie boi się dużych ładunków, a przy tym niewiele pali(jak na takie auto). Kupiłem sprowadzone ze Szwajcarii. Przebieg u sprzedającego był 240000. Ale znalazłem w schowku książkę serwisową. A tam przebieg udokumentowany do 640000. Ups i zrobiło się głupio sprzedającemu. Pomimo to kupiłem i nie narzekam. Odpala zawsze i zawsze dojedzie.
~Carlito
Furgon 2.5 TD 100KM 74kW
całkiem całkiem motor.bardzo duży przebieg ale mimo tego auto daje rade, na pusto dało sie bujnąć 130km/h a przy załadunki ponad 2tony 100km/h nie było wyzwaniem, problemy z wyciekami oleju i zostawianiem zasłony dymnej ale auto daje rade.pozdrawiam wszystkich właścicieli Iveco :)
~traker
Furgon 2.5 TD 116KM 85kW
Według mnie Iveco Daily jest najlepszym samochodem jeśli chodzi o przewóz dużych i ciężkich ładunków. Silnik 2.3 HPI jest po prostu świetny jest bardzo cichy(w porównaniu z poprzednim i ekonomiczny 10.5 z plandeką !!!!!!!! )
~Paweł
Furgon 2.4 D 80KM 59kW
miałem to auto 10 lat,przejechałem nim 550000 km. silnik nie do zdarcia,dobry olej rozrząd na czas, paliwo na dobrych stacjach niestety przy okazji droższych,
~Dawidowski Cozaczłek
Furgon 2.5 TD 116KM 85kW
dobrze odpala zimą lubi wysokie obroty pow 1800rpm. może to juz ten przebieg. ogólnie jest ok bezawaryjny nie kopci jeszcze bardzo.bez napraw tylko olej i paski wymieniam
~Tomasz24Ostrowiec
Furgon 2.8 TD 134KM 99kW
Hmm mogłby byc troszke bardziej elastyczny i wsumie szybszy dosc niskie osiagi
~Łakomiec TiR Części Budotrans
Furgon 2.5 TD 116KM 85kW
ładna dość cicha praca silnika, elastyczność
~as
Furgon 2.4 D 80KM 59kW