Lista ocen Iveco Daily III 2.3 TD 116KM 85kW 2003-2006 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mieczysław
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Samochód kupiony w Kwietniu 2016 roku jako jedenastoletni wóz. Silnik nie był wybrany bez powodu, w moim poprzednim Daily silnik 2.8 psuł się non stop, w silniku 2.3 jedynie co było naprawiane i wymieniane to: Dwa razy wymieniane były wtryski, pierwszy raz zaraz po zakupie wymagały natychmiastowej wymiany, za drugim razem były wymieniane w 2019 roku z powodu zużycia poprzednich. Natomiast naprawiane były prowadnice i wózek drzwi przesuwnych z...
~jarekluranc@interia.pl
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Jest to rewelacyjny samochód w klasie dostamwczaków moje auto jest cały czas przeładowywane z ładunkiem 2,5 tony radzi sobie rewelacyjnie. Silnik jest dynamiczny i charakteryzuje się rozsądny spalaniem . Polecam ten samochód jest jak najbardziej OK
~jarqu1
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Jedyny samochód na ramie, oprócz Mascota Nie boi się dużych wag i wytrzyma prawie wszystko Silnik bardzo oszczędny, przy kontenerze 8-paletowym i pełnym załadunku ok 3t nie zdarzyło się żeby spalił więcej niż 12,5l
~R.A.T
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Na 100% kupiłbym Iveco ponownie, zwłaszcza IV w maxie. Wkurzające jest ciągłe zapiekanie się tylnych dźwigni hamulców.
~ALF_94
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
z duzym ladunkiem 5ka na dobrej trasie to jest b. dobrze (zeby deogi lepsze były to mozna 1 00-110 smigac )
~gracz
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Bardzo wygodny samochód dla osoby prowadzącej. Duża ładowność. Zwinny. POLECAM samochód!!!!!
~Wojtek
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
dobrze a nawet bardzo dobrze!!!
Nie mogę narzekać