Oceny Iveco Daily III Furgon 2.3 TD 116 KM 85 kW

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Iveco Daily III Furgon 2.3 TD 116 KM 85 kW

~jarekluranc@interia.pl
Iveco Daily III
Jest to rewelacyjny samochód w klasie dostamwczaków moje auto jest cały czas przeładowywane z ładunkiem 2,5 tony radzi sobie rewelacyjnie. Silnik jest dynamiczny i charakteryzuje się rozsądny spalaniem . Polecam ten samochód jest jak najbardziej OK
~jarqu1
Iveco Daily III
Jedyny samochód na ramie, oprócz Mascota Nie boi się dużych wag i wytrzyma prawie wszystko Silnik bardzo oszczędny, przy kontenerze 8-paletowym i pełnym załadunku ok 3t nie zdarzyło się żeby spalił więcej niż 12,5l
~ALF_94
Iveco Daily III
z duzym ladunkiem 5ka na dobrej trasie to jest b. dobrze (zeby deogi lepsze były to mozna 1 00-110 smigac )
~gracz
Iveco Daily III
Bardzo wygodny samochód dla osoby prowadzącej. Duża ładowność. Zwinny. POLECAM samochód!!!!!
~R.A.T
Iveco Daily III
Na 100% kupiłbym Iveco ponownie, zwłaszcza IV w maxie. Wkurzające jest ciągłe zapiekanie się tylnych dźwigni hamulców.
~JOKERR
Iveco Daily III
Mam 2 takie iveca jedno ma nakręcone 290tys drugie dopiero 200tys i jestem bardzo zadowolony mało pali bo w 11litrach obydwa mi sie zamykają przy zabudowie kontener 8EP no i wchodzi mało oleju bo około 4,5litry obydwa chodzą na półsyntetyku bez żadnych wycieków zimą przy -25 żadnych problemów a co do oceny innych to powiem że jak sie dba tak sie ma!! :) (Silnik)
~dario
~Wojtek
Iveco Daily III
Silnik jest jak najbardziej ok. na prawdę godny polecenia!!! (Silnik)
~traker
Iveco Daily III
jest to praktycznie jedyny samochód w swojej klasie oparty na solidnej ramie Jest odporny na przeładowania. (Stosunek jakość/cena)
~jarqu
Iveco Daily III
jak na kontener 8 paletowy, koła bliźniaki i wysokość całkowitą 3 metry rewelacyjne spalanie do 11 l/100km (Koszty utrzymania)