Lista ocen Iveco Daily IV (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paweł warszawa
Furgon 3.0 TD 146KM 107kW
nigdy więcej nie kupie iveco w polskim salonie wole sprowadzić wtedy będę miał pewności że mię nikt nie oszuka . A pretensje będę mógł mieć tylko do siebie że zrobiłem jakiś błąd w konfiguracji pojazdu bo iveco polska twierdzi iż z konfigurowany i kupiony samochód u dilera w Polsce po pół roku to nie ich problem tylko klienta . (zareklamowałem resory z powodu odkształcenia przyczyną tego było za ciężkie nadwozie które zamontowano mi w...
~Tomkos
Furgon 3.0 TD 176KM 129kW
STOSUNEK jakość do cena..... fantazja. Za sprintera tak wyposażonego , min klimatronik tempomat i inne ciekawe i wygodne rozwiązania wyłożyliśmy ok 15 proc więcej jak za IVECO a jesteśmy z niego dużo bardziej zadooleni, jedynie co to sprinter ma lepsze materiały urzyte w desce rozdzielczej.... no cuż... widać mercedesa. Pozatym jednak chowa się dalekkko dalekkko za cieniem Iveka.. i na haku IVO ma 3500 a sprinter 2000, nawet w okularze...
~zpozkierowcy
Furgon 3.0 TD 146KM 107kW
Auto tańsze od popularnego sprintera, a wiele z tych sprinterów mijałem stojących na poboczu z maską w górę więc rachunek jest prosty :D
~Łukasz
Furgon 3.0 TD 146KM 107kW
Co do ceny nie mogę się wypowiedzieć bo ja tylko nim jeżdżę. Jedynie mogę powiedzieć że szef chwalił cenę - że była najtańsza wśród możliwych
~adam
Furgon 3.0 TD 146KM 107kW
86000 netto w styczniu 2007 za nowego furgona z 15,6 m3 objętości i ze 146KM silnikiem.A tyle się męczylem ze starymi klamotami.
~TRANSTIME Wojciech Kortowski
Furgon 3.0 TD 176KM 129kW
Myślę, że za skromne 200 tyś PLN nie kupiłbym Sprintera czy Craftera z takim samym wyposażeniem
~14dziaban88
Furgon 3.0 TD 176KM 129kW
Ogolnie polecam,po doswiadczniach ze sprinteremi i transitem wypada bardzo dobrze.
~Eurobusy.com
Furgon 2.3 TD 136KM 100kW
Za drogi pneumatyczny fotel. Poza tym za 7-metrowego busa cena OK.
~murphy
Furgon 3.0 TD 146KM 107kW
Tani to on nie jest, ale to jest wyższa półka.

Usterki Iveco Daily IV

Iveco Daily IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tramsportowiec
Furgon 2.3 HPT 136KM 100kW
w miare niska cena w stosunku do funkcjonalności