Lista ocen Jaguar F-Pace SUV (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Djurnall
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Zdecydowanie cena za wysoka..ja wiem marka premium itp...ale z calym szacunkiem, nawet po wykupieniu pakietu skóry na desce rozdzielczej i innych elementach...zapomniano juz o plastikach od kolan w dół, sprawiaja wrazenie twardych i pasuja do Opla Omegii 1996r, stukot czy ewentualny trzask w bocznych drzwiach prawie zawsze dostepny na nierównościach..
~Martin751
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Drogo... Ale tanio chyba nie ma w tym segmencie. Oczywiście biorąc pod uwagę zarówno wielkość auta jak i image. Jednak cennik na poziomie doposażonego BMW czy Macan to już mała bezczelność. Ale to klienci zagłosują, a chyba sprzedaż idzie dobrze...
~Rafał
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Wg mnie nie jest wart tych pieniędzy. W porównaniu do XFa poprzedniej generacji jest za bardzo plastikowy. Skóry mało poza siedzeniami, zamiast tandetnych plastików black gloss przydało by się drewno w standardzie.
~Adam
SUV 3.0 V6 380KM 279kW
Moze dwa lata to za malo zeby sie wypowiadac natomiast cena w porownaniu do konkurencji zdecydowanie bardziej interesujaca a jakos zobaczymy przez 2 lata nic sie nie stalo
~Michał Dwornicki
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Możnaby się spodziewać, ze samochód tej klasy pierwszą poważną usterkę będzie miał później niż po 80000 km i w 4 roku używania. Obsługa w ASO Karlik - dramat.
~Loko
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Zdecydowanie nie zakupiłbym tego auta. Może mam zawyżone oczekiwania, ale za tę kwotę powinno być przynajmniej bez wtop - typu nawigacja.
~Petroniusz
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Auto piękne i nic po za tym. Koszty utrzymania tragiczne. Aso nastawione na zyyyyyyyyyski, totalny zysk do bolu.
~ROBERT
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Za dużo plastiku i piano black. Skóry doskonałe. Spasowanie bdobre. Nic nie trzeszczy. Cichutko
~ROBERT
~Przemek
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Powiem tak jeśli Jaguar popracuje nad ergonomią trochę bardziej to będzie naprawdę okej
Jaguar F-Pace SUV