Oceny Jaguar F-Pace SUV 2.0 i4D 180KM 132kW od 2015

Najnowsze oceny Jaguar F-Pace SUV 2.0 i4D 180KM 132kW od 2015

3,1
~Djurnall
Jaguar F-Pace
Jestem jednym z pierwszych włascicieli tego pojazdu zaraz po możliwosci odbioru auta pod własna konfiguracje w Polsce, nie ukrywam że jest to pojazd cały czas rzucajacy sie w oczy tym bardziej kolor ktory mam Oddysey RED ale zachwytu to tyle.. NA mały plus bagaznik w swoim segmencie jeden z wiekszych, jak równiez system multimedialny daje rade( mam ta rozszerzona wersje) ale ogolnie cena do jakosci nawet w najmniejszym stopniu...
~Krystian
Jaguar F-Pace
Jednak sumarycznie trzeba to określić jako spory zawód. Ładna karoseria, marka z dużą historią, ale jednak przez tą powłoczkę niby luksusu ciągle przeświecają rozwiązania firmy matki - hinduskiego Tata Motors. Niedopracowane szczegóły, drobne usterki, które nie powinny mieć miejsca w tej klasie samochodu. No i na koniec trzeba mieć świadomość dużej straty wartości pojazdu z każdym rokiem.
~Sas76
Jaguar F-Pace
Fajny. Zawieszenie jest super świetnie się trzyma drogi i jest komfort.
~Sas76
Jaguar F-Pace
Fajny. Zawieszenie jest super świetnie się trzyma drogi i jest komfort.
~Martin751
Jaguar F-Pace
Bardzo interesujący, nietuzinkowy pojazd. Idealny dla anty-fanów niemieckiej motoryzacji.
~Maniek
Jaguar F-Pace
Poprzednicy podpierali sie lusterkami na zakrętach- ten-- idealnie trzyma się drogi (Układ jezdny)
Jaguar F-Pace SUV