Oceny Jaguar F-Pace SUV 2.0 i4D 180KM 132kW 2015-2020

Najnowsze oceny Jaguar F-Pace SUV 2.0 i4D 180KM 132kW 2015-2020

3,1
~Djurnall
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Jestem jednym z pierwszych włascicieli tego pojazdu zaraz po możliwosci odbioru auta pod własna konfiguracje w Polsce, nie ukrywam że jest to pojazd cały czas rzucajacy sie w oczy tym bardziej kolor ktory mam Oddysey RED ale zachwytu to tyle.. NA mały plus bagaznik w swoim segmencie jeden z wiekszych, jak równiez system multimedialny daje rade( mam ta rozszerzona wersje) ale ogolnie cena do jakosci nawet w najmniejszym stopniu...
2,3
~Michał Dwornicki
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Wizualnie świetny, natomiast jakość podzespołów - badziewie. Kolejny minus - obsługa serwisowa u Karlika w Poznaniu. Stanowczo odradzam zakup u tego dealera jakichkolwiek pojazdów. Jedyne co ich wyróżnia to pazerność na kasę. Po przeglądzie, którego koszt to ok. 3.500 zł życzą sobie nawet dodatkowe wynagrodzenie za mycie pojazdu (sic!)
3,2
~Krystian
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Jednak sumarycznie trzeba to określić jako spory zawód. Ładna karoseria, marka z dużą historią, ale jednak przez tą powłoczkę niby luksusu ciągle przeświecają rozwiązania firmy matki - hinduskiego Tata Motors. Niedopracowane szczegóły, drobne usterki, które nie powinny mieć miejsca w tej klasie samochodu. No i na koniec trzeba mieć świadomość dużej straty wartości pojazdu z każdym rokiem.
1,5
~Malinowski
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Ten samochód to bubel wymiana dwa razy turbosprężarki układu kierowniczego wycieki olejowe z silnika dolewanie oleju co 1000km 1l dramat nie kupujcie tego auta.
3,3
~Zawiedziony
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
To mój 2 komentarz. Pierwszy był po 40 tys. Byłem zachwycony choć narzekałem na hamulce. Teraz jestem tylko zdegustowany moim pierwszym jaguarem.
~Marcin
Wygoda , elegancja, niskie koszty (narazie), niskie spalanie
~Sas76
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Fajny. Zawieszenie jest super świetnie się trzyma drogi i jest komfort.
~Sas76
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Fajny. Zawieszenie jest super świetnie się trzyma drogi i jest komfort.
~Martin751
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Bardzo interesujący, nietuzinkowy pojazd. Idealny dla anty-fanów niemieckiej motoryzacji.
~KUBA
SUV 2.0 i4D 180KM 132kW
Silnik przy manualnej skrzyni sprawuje się nieźle, auto jest trochę lżejsze a silnik nie ma takich przeciążeń jak w automacie czy przy mocy 240 KM to na plus bo z autem nie mam kłopotów. Auto kupione przy przebiegu 60 tys. zrobione kolejne 40 tys. bez dotykania :) Fakt że serwis robiony co 10 tys. i wyłączony START/STOP takie były rady fachowca od angielskiej motoryzacji jak do tej pory - działa, choć można poczytać niestworzone historie o tej... (Silnik)
Jaguar F-Pace SUV