Oceny Jaguar F-Pace SUV 2.0 iD4 240KM 177kW 2017-2020

Najnowsze oceny Jaguar F-Pace SUV 2.0 iD4 240KM 177kW 2017-2020

2,1
~FUC*THEJAG
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Chcesz wyrzucić w błoto 420 tys??? Chętnie podam numer swojego konta! Nie kupując tego ZŁOMU, będziesz zdrowszy psychicznie i nie będziesz tracił cennego czasu w serwisie, a uwierz, będziesz tam często. Z częścią rodziny nie widuję się tak często, jak z pracownikami serwisu... z kierownikiem przeszliśmy na "ty" :-/
3,4
~Rafał
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Kupiłem F-pace bo potrzebowałem SUVa, a mam już XFa z którego jestem bardzo zadowolony. Zakup tego samochodu to była pomyłka, szczególnie że względu na miejsce zakupu no i podejście ludzi. A serwis jak zaczął bardzo pozytywnie przy XFie tak przy F-pace poległ. Za dużo pisania, ale z tym podejściem to ja wybieram konkurencję. Lexus, Mercedes czy BMW w porównaniu z tym co się tu dzieje są wiele, wiele lepsi. Kupując tą matkę są oczekiwania...
3,4
~Loko
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Mieliśmy okazję potestować to auto przez jeden dzień i niesamowicie nas rozczarowało. Nie można powiedzieć, że spełniło oczekiwania stawiane klasie premium i to tego segmentu. Zostawiając na boku dość przeciętne osiągi naszą uwagę zwróciło dość słabe wyciszenie i dotykowa nawigacja, która łapała lagi.
2,5
~Petroniusz
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Silnik to smietnik. Złom ktory sam sie zaciera. I jest to prawie nie umiknione, wystarczy poczytac brytyjskie fora, tam wszystko jest.
~ROBERT
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Za dużo plastiku i piano black. Skóry doskonałe. Spasowanie bdobre. Nic nie trzeszczy. Cichutko (Stosunek jakość/cena)
~ROBERT
Dziennik kosztów dla Jaguar F-Pace SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
9,3
~Vesper
~Aga
SUV 2.0 iD4 240KM 177kW
Dynamiczny, szczególnie w trybie "S" i ustawieniu trybu na "Race" (Silnik)
Jaguar F-Pace SUV