Lista ocen Jaguar S-Type (29) - Ergonomia

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sincro
Sedan 3.0 i V6 24V 240KM 177kW
Przytulne, eleganckie wnętrze szczególnie atrakcyjne w beżowej skórze choć bardzo podatnej na zabrudzenia i przetarcia... dla mnie zdecydowanie zbyt mało miejsca, zarówno z przodu jak i na tylnej kanapie (środek już nie z limuzyny a raczej ze sportowego auta), nieporęczny bagażnik, do tego brak możliwości złożenia tylnej kanapy czy choć podłokietnika z tunelem (ja wiem że Jag to nie ciężarówka ale spróbujcie przewieźć narty !) Do roku 2002...
~Tom
Sedan 3.0 i V6 24V 240KM 177kW
Wszystko w dobrym miejscu, ale bez fajerwerków. Nawet rzekłbym przeciętnie. Panel obsługi komputera mógłby być trochę bliżej, bo żeby coś przełączyć trzeba trochę nachylić się. No i przyciski sterujące radiem i tempomatem na kierownicy mogłyby być wyżej. Jakoś nienaturalnie muszę układać palce żeby np. ściszyć radio.
~antipathiQue
Sedan 3.0 i V6 24V 240KM 177kW
Ergonomia bez zarzutu. Wszystko na swoim miejscu. Posiada nawet bajer typu elektrycznie regulawane wysunięcie pedałów, o elektrycznej kierownicy i fotelach nie wspominając. Wszystkie przyciski na swoim miejscu. Obsługa nie wymaga godzin spędzonych z instrukcją obsługi.
~Grzesiek
Sedan 3.0 i V6 24V 240KM 177kW
nie kupilem jaguara po to zeby upchac w jego schowkach i bagazniku jak najwiecej dupereli. jesli ktos to robi lepiej niech go sprzeda. a jesli wypadaloby cos napisac to u mnie w schowku jest zmieniarka i miejsca tam nie ma wcale. bagaznik dla mnie wystarczajacy
~tomwerk@tomwerk.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 240KM 177kW
Wszystko na swoim miejscu - nie trzeba studiować instrukcji obsługi auta, żeby wiedzieć co, czym i w którą stronę, biorąc pod uwagę, że samochód ma naprawdę dużo funkcji, możliwości ustawień czy regulacji, śmiało należy powiedzieć że jest bardzo OK.
~sromotnix
Sedan 4.0 i V8 32V 285KM 210kW
w aucie jest ciasno na tyle że dwóch kubków kawy nie postawimy razem jeden tak bo tylko jest jedno miejsce schowek u pasażera mieści tylko portfel i rękawiczki schowek w tunelu środkowym jeśli jest telefon pomieści tylko chusteczki
~400PS
Sedan 4.2 i V8 32V Type R 400KM 294kW
Jezdze tym autem 3 lata, wiec przyzwyczaiłem się do niego bardzo. Wedlug mnie wszystko jest pod reka. Ekran dotykowy jest łatwy w obsludze. Wszystkie przełaczniki sa pod reką i nie wymagaja dlugiego przyzwyczajania.
~K88
Sedan 3.0 i V6 24V 240KM 177kW
Wszystko na swoim miejscu, nie trzeba się dłużej zastanawiać gdzie co jest umieszczone. Dziwny patent z przyciskiem spryskiwacza w prawej manetce do którego trzeba się przyzwyczaić.
~Krzysztof
Sedan 3.0 i V6 24V 240KM 177kW
Ogólnie jest dobrze. Dużym plusem jest doskonała wielofunkcyjna kierownica. Konsola ma tysiąc przycisków, ale są dobrze rozmieszczone i idzie się przyzwyczaić.
~Tasman
Sedan 3.0 i V6 24V 240KM 177kW
Bagażnik wielkością nie powala, tak samo kształtem, ale jak ktoś chce duży bagażnik, niech kupi sobie Octavię kombi albo Volvo V70 w kombi.