Lista ocen Jaguar X-Type Sedan (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~frog
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
To największa wada tego samochodu. Jest dość wąsko, nisko przebiegająca linia dachu też moze niektórym przeszkadzać (mnie nie, chociaz jestem wysoki) ale nadaje wnetrzu sportowego charakteru. Jesli z przodu usiadzie wysoka osoba to dla pasazerów z tyłu, miejsca zostanie tyle co w aucie kompaktowym. Świetne fotele - szerokie i długie siedziska - doskonale wyprofilowane, nie uciskają w korpus jak Recaro a mimo to świetnie trzymają.
~Wojciech
Sedan 2.1 i V6 24V 159KM 117kW
Z przodu miejsca bardzo wygodne, kierowca nie odczuwa zmęczenia ani bolu nawet przy bardzo długich podróżach - nie jest problemem przejechac bez przerwy 500km. Podobnie jeśli chodzi o miejsce pasażera z przodu. Tylna kanapa jest wygodna, ale przy wysokich osobach siedzących z przodu, pozostaje niewiele miejsca na nogi.
~gajer@epf.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
tragedia... jeśli osoby z przodu chcą w miarę wygodnie usiąść, dla tych z tyłu nie ma już miejsca na nogi... podsufitka też strasznie nisko nad głową... zdecydownie dwu a nie cztero osobowy samochód :( no i bardzo płytki bagażnik z nierówną płaszczyzną - niepraktyczny
~dźwigu
Sedan 2.5 i V6 24V 197KM 145kW
Przestrzeń dla kierowcy jak i dla pasażera z przodu jest wystarczająco komfortowa. Sytuacja gorzej wygląda na tylnej kanapie. Dwie osoby o średnim wzroście usiądą, ale miejsca dla ich nóg nie będzie zbyt dużo. W dłuższej trasie dosyć uciążliwe.
~ogi_one
Sedan 2.5 i V6 24V 197KM 145kW
Z przodu jak sporzodu miejsca jest spora ale gdy chodzi o tył to gdy kierowca ma około 185 to z tyłu jest mało miejsca tak więc może tam usiąść dość wygodnie osoba nieco niższa, poza tym kanapy bardzo wygodne. Z tyłu tak samo jak z przody jest podłokietnik.
~Daniel
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Z przodu na nogi super, na głowę za mało miejsca (mam 195cm), z tyłu ciasno, wejdą tylko dzieci. Miejsca na no i jak w seicento, a że względu na spadek dachu odoby powyżej 175cm też będą się stukały o podsufitkę
~Sienek86
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Wbrew opiniom nie jest źle. Można jechać w cztery osoby albo nawet 5. Mam 188cm wzrostu, za mną jest jeszcze miejsce. Do sufitu mam jeszcze ok 8 cm. Bagażnik dość spory jak na Jaguara. Pełnowymiarowe koło zapasowe.
~Adam
Sedan 2.5 i V6 24V 197KM 145kW
Jak na tak duże gabaryty pojazdu to trochę jest mało miejsca na tylnej kanapie. Ale dzieciaki już mi wyrosły i poszły w swoje strony, więc na 2 osoby w sam raz.
~jarkrzy1@wp.pl
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu super.Wygodne fotele,dużo miejsca na nogi.Z tyłu -na szczęście z tyłu nie jeżdżę.Tył ciasny,a jazda w 5 osób-to raczej chyba dla celów propagandowych.
~Datos
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Z przodu bez zarzutów. Fotele wygodne, elektryczne. Z tyłu mało miejsca pod sufitem dla pasażerów ponad 185 cm wzrostu. Fajny fabryczny worek na narty.
Jaguar X-Type Sedan