Lista ocen Jaguar X-Type Sedan (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~frog
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Do doskonałości trochę brakuje, ale jaguary się kocha albo szybko sprzedaje ( duzo tracąc na wartości). Myślę że jest to lepszy wybór niż A4 albo C-Klasse - przynajmniej nikt nie ukradnie. Poza tym za wymienionymi wczesniej autami nikt się już nie ogląda a za Jaguarem przeciwnie - wiem to z własnego doświadczenia - chociaż nie dla tego go kupiłem. ze względu na przebiegi jakie robię skusiły mnie przede wszystkim warunki gwarancji. W skrócie -...
~Fandango
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Wynegocjowałem za niego 115 tys. Za tą cenę mogłbym mieć Accorda, Avensis, Mondeo czy Passata z full wypasem:)) Ale to Jaga ludzie pokazują na ulicy palcami:) a kierowcy ustępują mi pierwszeństwa:) I oto chodzi. Zawsze chciałem mieć auto tej marki, no i się udało. To jest marzenie wielu małych i dużych chłopców. Po prostu legenda i tyle:)) A następny będzie XJ:)))))))
~SIR
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Mam Jaga High Line czarny , kremowa tapicerka , navi , sandałowe drewno w środku . Jak za te pieniądze przy zakupie i podczas eksploatacji to rewelacja .No i jeździ się jak SIR a nie jak burak z Dortmundu w Golfie . Salon w środku , jak trzeba to jest czym przycisnąć i dotykowa Navi w 2003 roku !!! Tego nawet najlepsze bryki w tych latach nie miały !
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Nie ma drugiego takiego auta, które jest na tyle szybkie, eleganckie, dobrze wyposażone, prestiżowe i w dodatku za takie pieniądze. Moim zdaniem auto cenowo niedoszacowane, warto kupić bo za nieduże pieniądze dostaje się w zamian naprawdę dużo.
~Daniel
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Jestem zadowolony. Auto raz dobrze zrobione, nie psuje się latami. Trzeba tylko uważać na tuleje i wahacze gdyż jeżdżąc po polskich drogach można je szybko uszkodzić... A wtedy będzie drogo (układ wielowahaczowy).
~Sienek86
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Warto zapłacić więcej przy zakupie i mieć poźniej spokój. Nie kupujcie najtańszych egzemplarzy. Polecam wersje benzynowe a przede wszystkim 3.0 V6. Szukajcie również modeli z dotykową nawigacją. Diesle to dla mnie nieporozumienie.
~Andy
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
prestiż i frajda jest na tyle wysoka, że warto za to zapłacić więcej, niż za podobne auto tej klasy. Do tego sympatyczny serwis, bez tłumów i nerwówki, a i koszty serwisowania niewiele odstają od serwisu Audi, VW, a nawet Toyoty.
~NigdyWiecej
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Poprzednio miałem Citroena i Alfę, który opinie dot. awaryjności mają kiepską, ale przy moim użytkowaniu i dbaniu o nie okazały się naprawdę dobre. Jaguara stawiam zdecydowanie dużo niżej...
Jaguar X-Type Sedan