Lista ocen Jaguar X-Type Sedan (40) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fandango
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
No tu się trochę zawiodłem, bo oczekiwałem, że będzie ciszej. Powyżej 130-140 robi się nieprzyjemnie. Bardzo doskwierają mi dźwięki wychodzace spod kół. Słychać dołownie każdy kamyk, który uderzy w podwozie. Podobnie podczas jazdy w deszczu. Może jakieś plastikowe nadkola by coś pomogły:)))
~artlex
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Raczej dobrze. Troche za duzy halas przy mokrej nawierzchni - zbyt mocno slychac odglosy wody przy wjezdzie w kaluze, ale to wynik ksztaltu auta. Tak wiec przy Jagu znacznie wazniejsza linia niz wynikajace z tego niegodnosci
~frog
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Silnik jest cichy do ok 3 tyś obrotów, powyżej tez nie jest źle. Na mokrej nawierzchni docierają dzwięki wody rozbryzgiwanej w nadkolach i pod podwoziem - jak na tę klase auta trochę za głośne ale akceptowalne.
~Andy
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
Wyciszenie bardzo przyzwoite, nawet przy prędkościach powyżej 150km/h jest sympatycznie. Tylko, przy opuszczonym oparciu tylnych siedzeń słychać szum wiatru ze słabiej wyciszonej części bagażnika.
~Adam
Sedan 2.5 i V6 24V 197KM 145kW
No tu można się przyczepić jedynie do dość głośnego napędu 4x4 zwłaszcza przy większych prędkościach oraz do dość głośnego zawieszenia zwłaszcza na dziurawych drogach.
~szarymietek
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Śilnik średnio wyciszony, zawieszenie także potrafi o sobie mocno przypomnieć na dziurze pomimo, że wszystko jest sprawne. Spodziewałem się trochę lepszego komfortu.
~SIR
Sedan 2.0 TDi 130KM 96kW
NIe jest źle ale hipnotyzująca euforia ciszy to też nie jest nie słychać motoru w środku ale trzeba dobrze dobrać opony żeby nie wyły . Nie jest źle ale mogłoby być lepiej
~Sienek86
Sedan 3.0 i V6 24V 234KM 172kW
Do 130 super. Powyżej zaczyna być głośniej. Po przekroczeniu 160 nie ma już różnicy czy jedziesz 230 czy 170. Szum powietrza jest dość słyszalny. Mi to nie przeszkadza,
~dźwigu
Sedan 2.5 i V6 24V 197KM 145kW
Doskonałe wyciszenie przedziału pasażerskiego. W połączeniu z dobrą jakością fabrycznego audio, powoduje że każda, nawet długa podróż pozwala się znieść
Dziennik kosztów dla Jaguar X-Type Sedan
11,6
~ogi_one
Sedan 2.5 i V6 24V 197KM 145kW
Silnik v6 robi swoje nawet jak jest go trochę słychać przy dynamiczniejszym przyspieszaniu jest to dźwięk, który mogłoby być słychać cały czas.
Jaguar X-Type Sedan