Oceny Jaguar XE Sedan 2.0 i4 180KM 132kW 2015-2018

Jaguar XE Sedan 2.0 i4 180KM 132kW 2015-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jaguar XE Sedan 2.0 i4 180KM 132kW 2015-2018

~Paweł
Sedan 2.0 i4 180KM 132kW
Ocena na chłodno, chociaż to trudne w przypadku Jaguara. Przetestowałem kilka aut z segmentu i to był jedyny diesel (oprócz Alfy Giulia, która była za droga) który daje emocje i frajdę z jazdy. Audi za nudne, lexus ciasny, BMW awaryjne, volvo bezpłciowe a Merc za damski. Oczywiście podstawa to bezwypadek. Autem jeżdżę 8 miesięcy i zrobiłem 30 tyś z racji wypadów na Europę, turystycznie. Jag xe to auto dla kogoś dla kogo samochód to nie tylko...
2,4
~Filip
Sedan 2.0 i4 180KM 132kW
Najgorszy samochód jaki kiedykolwiek miałem, jest tylko ładny i nic poza tym. Chwała Bogu że miałem rozszerzoną gwarancję bo miesiąc przed jej końcem silnik oraz turbo do wymiany, koszt naprawy ponad 100 000zl, samochód uziemiony od października do nadal (jest koniec stycznia). Pragnę zaznaczyć że dbam bardzo-wyminy oleju, studzenie Turbo, oszczędna jazda y zimnym silniku itd. Bluetooth to czysta teoria, zrywa połączenie co kilka-kilkanascie...
~Marcin
Sedan 2.0 i4 180KM 132kW
Nie mogę powiedzieć złego słowa o samochodzie! Bardzo wygodny, dobrze zrobiony i tani w eksploatacji. Całkowicie bezawaryjny, a zrobiłem z nim 80tys. + 40tys poprzedni właściciel. Spalanie na trasie to bajka 4,2l! Unikać wersji 25d (204 konie - bardzo awaryjny)
~Marek
Sedan 2.0 i4 180KM 132kW
Po 3 latach użytkowania jestem pozytywnie zaskoczony, duzo lepszy od bmw 3 - brak usterek i problemów - cześci zamienne bardzo tanie, a używane to prawie za darmo - lepsze wykończenie w porównaniu do konkurencji - komfortowe zawieszenie
~mariusz_twardziak
Sedan 2.0 i4 180KM 132kW
Auto kupiłem z przebiegiem 20 tys km. Długo szukałem odpowiedniego auta dla siebie. Początkowo rozważałem zakup BMW serii 3 lecz przeraziła mnie awaryjność tego auta. Jaguar XE ma parę niedociągnięć lecz napewno nie brakuje mu indywidualności. Pokonuje dziennie trasy po 300-400 km w większości drogami krajowymi. Fotele wygodne, dobre wyciszenie oraz system Meridian sprawiają, że podróż upływa przyjemnie.
~Piotr
Sedan 2.0 i4 180KM 132kW
Nie typowy wygląd. Przyjemne wykonanie i prowadzenie
~Mikolaj
Sedan 2.0 i4 180KM 132kW
Rozrzad, turbina, SCR, balanceshafts, pierscien reluktora, zacierajace sie panewki, pekajace tlooi, brak sprezania i owal na 1 cylindrze. Wpiszcie w google albo na YT haslo 204dtd i zrozumiecie dlaczego to auto trzeba omijac szerokim lukiem. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~B
Sedan 2.0 i4 180KM 132kW
W rok stracił 60% wartości (zatarty silnik)
~Raf
Sedan 2.0 i4 180KM 132kW
Jeżdżąc delikatnie da się bez trudu osiągnąć spalanie 4,5 litra. (Silnik)
~Adam
Sedan 2.0 i4 180KM 132kW
Wystarczająca dynamika, bardzo oszczędny przy spokojnej jeździe w trasie. (Silnik)
Jaguar XE Sedan