Lista ocen Jaguar XF I (29) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Sedan 3.0 V6 238KM 175kW
Tylne drzwi obcieraja o karoserie. A serwis nabral wody w usta. Widac ze nie moga sobie poradzic z tym problemem! Po przejechaniu 6tys zaczol piszczec amortyzator jak w starym fiacie Serwis z Gdanska nie potrafil sobie z tym poradzic. okazalo sie ze jakas uszczelka sie podgiela ale to znalazl i usunol mi serwis w KIJOWIE!!! Wstydzcie sie Panowie w Gdznsku. Z przodu pod plastikami wentylacyjnymi czasami cos wpada w wibracje i wydobywa sie...
~Marcin
Sedan Facelifting 3.0 D S 275KM 202kW
Niestety są powielone z wersji sprzed liftu a nawet spotęgowane: czujniki parkowania czasem trzeba wymienić (nie drogo, ale upierdliwie z malowaniem itd). Zamek w drzwiach - może też będzie trzeba wymienić. W zimie zaparowały lampy przednie (częściowo od dołu lampy). Teleskopy bagażnika powodują podnoszenie klapy po otwarcie przez krótki czas po wymianie na nowe.
~MM
Sedan 3.0D V6 210KM 154kW
Tak... Występują: przy niewielkim przebiegu już trzeba było wymienić teleskopy klapy bagażnika ponieważ nie chciała się otwierać z pilota, czasami zawiesza się czujnik parktronika, zamek centralny czasami wymaga 2 razy lub 3 kliknięcia przycisku na pilocie kluczyka, żeby załapał... Drobiazgi, ale denerwują.
~Piotr
Sedan 5.0 V8 R 510KM 375kW
Usterek przez ponad 3 lata nie było. Jedyne, co jest nie najlepsze, to oprogramowanie telefonu i telewizji cyfrowej. Ale rzeczy związane z jazdą - jak dotąd bez zarzutu. Ponadto - problem z korozją klapy bagażnika pod listwą ozdobną. Problem znany i rozwiązany.
~jd
Sedan 4.2 V8 Kompresor 416KM 306kW
Czasami wariuje elektronika ale przy takiej jej ilości i prawie całkowitym sterowaniu wszystkimi systemami za pomocą komputera, trudno nie oczekiwać \"zwiechy\" systemu od czasu do czasu:) Serwis rozwiązuje wszelkie problemy od ręki.
~Mikado66
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Każda, nawet najmniejsza awaria w tym aucie to nie drobiazg. Na pierwszym przeglądzie wymieniony na gwarancji mechanizm wycieraczek - coś piszczało. W lampach tylnich przepaliły się diody, też wymienione na gwarancji.
~Piotr
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Prawe przednie łożysko wymieniłem przy 160 tys. km ,bo je słyszałem.Trochę wcześniej wymieniłem przednie tarcze hamulcowe, bo były porysowane po wewnętrznej stronie.
~Max.B
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Jedyny problem który napotkałem to czujnik martwego pola w lusterku bocznym. Wymieniłem kostkę i elegancko działa.
~Blazar
Sedan 3.0D V6 S 275KM 202kW
czasem nie otwierał się lusterka po odpaleniu silnika, trzeba było wyłączyć auto, zamknąć drzwi i ponownie otworzyć
Dziennik kosztów dla Jaguar XF I
11,2
13,8
12,4
~lucek
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Czasem coś wkurwia np lampki na dotyk czasem same się zapalają ale to lepiej niż ma nie odpalić