Lista ocen Jaguar XF I (14) - Karoseria

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan Facelifting 3.0 D S 275KM 202kW
Piękny projekt. W wersji po lifcie są już zintegrowane światła do jazdy dziennej LED, co jest dodatkowym atutem. Super przetłoczenia na masce nadają wyjątkowego charakteru. Co doskwiera? - szyberdach ... zarówno w wersji przed jak i po lifcie dochodziły odgłosy delikatnego skrzypienia, trzeszczenia, szumu kiedy roleta była odsłonięta. To nie powinno mieć miejsca.
~Maciej
Sportbrake 2.2 D 200KM 147kW
Właśnie ten aspekt brałem jako jeden z głównych przy wyborze auta. Uwielbiam motoryzację wszelkiego rodzaju i nie jestem fanem jedne marki, ale naprawdę miałem/mam już dosyć aut od naszych zachodnich sąsiadów. Tego jest na około po prostu za dużo. Co do samej karoserii i jakichś ognisk korozji, sorry ja nie zauważyłem żadnych.
~MB
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Wygląd perfekcyjny choć to kwestia gustu. Pod względem zabezpieczenia antykorozyjnego jest dobrze choć nie idealnie. W moim egzemplarzu pojawiają się ogniska korozji na chromowaną listwą na tylnej klapie. Podłoga trzyma się dobrze choć widać, że za jakiś czas wymagana będzie konserwacja.
~MM
Sedan 3.0D V6 210KM 154kW
Rewelacyjny wygląd, lakier solidny (nie jest taki delikatny jak np. w japońskich autach). Przetłoczenia na masce, błotnikach, drzwiach nadają super charakteru w aucie. Auto przy tym przebiegu i roczniku nie ujawnia żadnych oznak korozji.
~Max.B
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Nie zauważyłem żadnych ognisk rdzy a jest to rok 2008 także trafiłem na bardzo dobry egzemplarz.
~Piotr
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Po ubiegłorocznym wypolerowaniu,auto lśni jak nowe.Nie stwierdziłem korozji,bo auto garażowane.

Usterki Jaguar XF I

Jaguar XF I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu