Lista ocen Jaguar XF I (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Sportbrake 2.2 D 200KM 147kW
Mam 191cm i za kierownicą mam naprawdę wystarczająco miejsca, natomiast przestrzeń dla pasażera za mną, no cóż, nie siedziałem jeszcze w aucie typu kombi gdzie nie byłoby tego samego problemu. Nie zrozum mnie źle, sam usiądę za miejscem kierowcy ustawionym dla mnie, ale to na krótkim dystansie tak do 50km, potem zaczęły by mi przychodzić do głowy pomysły typu ( urwę łeb temu z przodu, ewentualnie nogi). W tej chwili jestem posiadaczem zestawu...
~MM
Sedan 3.0D V6 210KM 154kW
Limuzyna jak się patrzy. Bądź co bądź jest to segment E, co już zobowiązuje. Kierowca jak i pasażer ma bardzo szerokie możliwości ustawień foteli, do tego elektryczne sterowanie znacząco ułatwia znalezienie właściwej pozycji. Warto zaznaczyć, że możliwe jest takie skonfigurowanie pozycji za kierownicą, żeby utrzymywać podparcie na całym odcinku pleców i utrzymać podparcie głowy o zagłówek. Z tyłu wystarczająco miejsca przy optymalnym...
~Mikado66
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Tu jest lipa. Ale czy rządamy fankcjonalności minivana od Jaguara? Mam 192 cm i za mną mieści się laptop. Bagażnik mały ale napęd na tył, więc zrozumiałe. Wioząc młodożeńców do ślubu, fotel przedni pasażera był odsunięty do przodu na max, żeby suknia panny młodej się nie wygniotła. Ja też miałem fotel do przodu bardziej niż zwykle, żeby pan młody mógł wsiadać i wysiadać bez potknięć.
~Anonymous
Sedan 3.0 V6 238KM 175kW
Z przodu miejsca naprawdę dużo, z tyłu mogło by być troszkę więcej jeżeli chcemy zabrać kogoś wyższego. Osoby powyżej 185cm mogą mieć już problem, głównie przez nisko odpadającą linię dachu, no ale mi to nie przeszkadza bo jeżdżę z przodu :)
~Marcin
Sedan Facelifting 3.0 D S 275KM 202kW
W aucie jest przestronnie, dużo miejsca, żeby zająć wygodną pozycję i rozmieścić drobiazgi. Dużo miejsca na nogi, wystarczająca przestrzeń nad głową. Bagażnik 540l jest nieregularny, ale bardzo pojemny. To naprawdę świetna przestrzeń to zagospodarowania.
~MB
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Pasażerowie z przodu mają bardzo dużo miejsca i wysoki komfort podróży. Z tyłu natomiast wszystko jest ograniczone do minimum, w tym szczególnie miejsce nad głową. Mimo wszystko 5 osób jest w stanie podróżować tym samochodem na średniej długości trasach.
~Piotr
Sedan 5.0 V8 R 510KM 375kW
Przestrzeń zupełnie wystarczająca, wręcz komfortowa przy kierowcy i pasażerach normalnych rozmiarów. Może być pewien problem z miejscem na nogi, jeżeli i z przodu i z tyłu siedzą bardzo wysokie osoby.
~Max.B
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Mam 1.90m i pasuje mi idealnie, ale za mną już nie usiądzie drugi taki sam. Jaguar jest dłuższy od bmw e39 kombi ale pasażerowie z tyłu nie mają za dużo miejsca.
~warto
Sedan Facelifting 2.2 D 190KM 140kW
auto długie bo prawie 5m ale w środku dla pasażerów bardzo mało miejsca . Niby auto 5 osobowe a w środku tunel ,że nikt nie postawi nóg na ziemi siedząc na środku na tylnej kanapie
Dziennik kosztów dla Jaguar XF I
11,2
13,8
12,4
~RockIsNotDead
Sedan Facelifting 2.0 240KM 177kW
Jedyne zastrzeżenia można mieć z tyłu nad głową, ale dopiero dla pasażerów od 190 cm wzwyż. Dla mnie ta wada nie istnieje.