Lista ocen Jaguar XF I Sedan (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Max.B
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Jeździć obserwować jak to mówią, ja miałem jedynie problem z egr ale wystarczyło zmienić czujnik oraz poprzez słaby akumulator miałem parę błędów na kokpicie co wyskakiwały co jakiś czas(nowy akumulator wszystko ogarnął) ;) Nic się nie dzieje w stosunku do innych komentarzy.
~Piotr
Sedan 5.0 V8 R 510KM 375kW
Poważne usterki w ciągu 3 lat dotyczyły wyłącznie elektroniki. Przy tym nie było to nic uniemożliwiającego jazdę, lecz przegrzewanie się silnika w pewnych warunkach. Przeprogramowanie komputerów sterujących silnikiem pomogło. Ogólnie - samochód bardzo pewny i bezawaryjny.
~Mikado66
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Czujnik świateł. Przełącza tryb dzienny/nocny kiedy mu się podoba, bez względu na naświetlenie z zewnątrz. Serwis nie wykrył usterki. Już nie jeżdżę ze światłami ustawionymi na AUTO.
~Piotr
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Wymiana pokrywy zaworów z lewej strony,bo rozszczelniła się na zgrzewanej krawędzi.To była poważna usterka,bo spowodowała przejście auta w stan awaryjny.
~jd
Sedan 4.2 V8 Kompresor 416KM 306kW
Nie zanotowałem żadnych poważnych usterek. Jak o każde auto, tak i o XF trzeba po prostu dbać należycie; wtedy nic się nie będzie psuło.
~MB
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Krążą negatywne opinie o tych silnikach ale wszystkie w ostateczności mają swoje podłoże z zaniedbaniach eksploatacyjnych.
~Blazar
Sedan 3.0D V6 S 275KM 202kW
Kolektory dolotowe ssące dwa pękły i najpierw jeden, a potem drugi, przepustnica wymieniona
~Tomek
Sedan 4.2 V8 Kompresor 416KM 306kW
przy takim przebiegu to byłaby hańba
~lucek
narazie jezdzi