Lista ocen Jaguar XF I Sedan (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Anonymous
Sedan 3.0 V6 238KM 175kW
Zarówno klimatyzacja jak i ogrzewanie bardzo wydajne. Nie mam zastrzeżeń. W zimę dosłownie po kilkunastu sekundach robi się ciepło. Dużo umilają przebywanie w aucie również takie udogodnienia jak ogrzewane i wentylowane fotele czy podgrzewanie kierownicy. W zimę pomaga także podgrzewana przednia szyba.
~Max.B
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Wentylatory fajnie się otwierają, żadnych problemów z tym. Szybko się nagrzewa zimą jak na diesla, żadnych zastrzeżeń do klimy. Jeśli szyba przednia zaparuje to nie problem parę sekund i wszystko widzimy.
~Piotr
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
W każdych warunkach zapewnia wystarczającą ilość powietrza.Bardzo praktyczne podgrzewanie kierownicy,wentylowane siedzenia,podgrzewane szyby tylne i przednie.Wszystko spełnia moje oczekiwania.
~MM
Sedan 3.0D V6 210KM 154kW
Ogólnie bez zastrzeżeń, przy czym niekiedy sprawia wrażenie nie precyzyjnie podążającej za ustawieniami. Na pewno pracuje cicho, stabilnie. Trudno zidentyfikować większe wady.
~Piotr
Sedan 5.0 V8 R 510KM 375kW
Świetny komfort jazdy zarówno w lecie jak i w zimie. Bardzo dobrze działające ogrzewanie przedniej szyby, dzięki czemu nie trzeba jej katować skrobaczkami.
~euroeuro@o2.pl
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Na początku samoczynne zamykanie wlotów powietrza robi wrażenie, ale później okazuje się gadżetem pochodzenie ze strefy agrotuningu. Działa poprawnie.
~Lukasz
Sedan 2.7 BiTurbo D 207KM 152kW
Nagrzewa się szybko nawet w zimie, a podgrzewana przednia szyba jest super przydatna szczególnie jak nie chce się skrobać szyb
~tanior@vp.pl
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
klimatyzacja bardzo szybko schładza samochód, podgrzewanie kierownicy i foteli działo również szybko
~Mikado66
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
Schładzanie bardzo szybkie. Ogrzewanie... nawet nie wiem... nigdy nie zmarzłem:)

Usterki Jaguar XF I

Jaguar XF I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~xf d&g
Sedan 3.0D V6 240KM 177kW
jest ok ten bajer z obrotowymi wlotami powietrza jak mowie bajer ale fajny:)
Jaguar XF I Sedan