Lista ocen Jaguar XJ IV (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lucascharylo@o2.pl
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Jeśli chodzi o drobiazgi to można całkiem sporo nawymieniać. Auto ma swoje lata więc przedewszystkim elektryka - jeśli coś nie działa - w 75% nie działa z uwagi na zimne luty. Wystarczy rozebrać obie skrzynki z bezpiecznikami i przelecieć lutownicą z góry do dołu po czym wyciągnąć wszystkie przekaźniki pod deską po stronie pasażera i raptem wszystkie problemy z elektryką znikają. Elektryka generalnie jest banalna, mając manual bez problemu...
~Hubert
Sedan 4.0 226KM 166kW
chłodnica klimy a tak to klocki oleje filtry itp. może w najbliższym czasie coś w zawieszeniu tak jak wspomniałem części nie są drogie (zamienniki)tylko trzeba znaleźć warsztat gdzie to zrobią bo zazwyczaj mechanicy krzywią się na Jaga no bo to nie volkswagen trzeba zrobić coś innego.
~Jaguar_xj6
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Samochód jest praktycznie bezawaryjny . Jesli przychodzi do wymiany sa to z reguły małe i nie drogie części ( np filtr powietrza można nabyc juz za 14 zł a filtr oleju silnikowego od 80 zł )
~Batman p.blaszkowski@orange.pl
Sedan 3.6 212KM 156kW
Tu juz Nasz kocurek nie jest odealny. Nie ma jaga xj40 w którym by wszystko działało. Wiekszosc usterek to drobiazgi. Mi linka od klamki spadła, załozenie 2 minuty, non stop jakies pierdoly padaja.
~Tomasz z Mielca - witoldiii@tlen.pl
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Originalne radio alpine jaguara mi wysiadło, dałem do naprawy. Nie wiem co jest z podawaniem płynu na przednią szybę (pryszkacze), nie działają. Elektryka full wszystko działa. Myślę, że można to ocenić na 4+
~Johny
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
No niestety ..toyota to to nie jest.Kiepskie podzespoly dajaa o sobie znac.Co chwila trzeba cos dlubac.Toyotka w tym samym roczniku wymagala tylko wymiany oleju i klockoow..
~e_gregor
Sedan 4.0 226KM 166kW
Prawie 20 lat, wysoki stopień skomplikowania konstrukcji, polscy (k... jego mać) \"mechanicy\" i niestety drobnych problemów trochę z autem jest.
~bernady_voytec@msn.com
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Jest to samochód na którym naprawdę można polegać. Pomimo dużego przebiegu wszystkie drobiazgi (elektryka, centralny zamek wyposażenie) działa bez zastrzeżeń.
~artur warkocki a1980@vp.pl
Sedan 3.6 203KM 149kW
nic by się nie psuło gdyby nie wścipskie łapy FORDA w elektryce
~Sany
Sedan 4.0 226KM 166kW
nie jest źle ale u konkurencji niższa