Lista ocen Jaguar XJ IV (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lucascharylo@o2.pl
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Poważnych usterek w obecnym aucie brak, jakkolwiek -1 punkt za uszczelke pod głowicą którą można wydmuchać w tym aucie, a to cały dzień pracy dla dwóch osób. Druga sprawa to rdza - najgorzej jest z podłogą z przodu gdzie czasem można coś znaleźć nie ciekawego ale przedewszystkim bardzo kiepską gródź która lubi rdzewieć z uwagi na zastowanie gąbek, np w rogach pod maską przez co potrafi być mokro po dłuższych opadach pod dywanikiem. Jedyna...
~bernady_voytec@msn.com
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Podczas remontu, naprawy wymagał dyferencjał, który pod koniec zaczynał już lekko "szumieć", blacha min. progi i nadkola, silnik- nowe tłoki pierścienie, szlif cylindrów kilka nowych uszczelek i łożysk, regeneracja głowicy i silnik jak nowy. Niektóre elementy silnika wyglądały jak nowe, praktycznie bez oznak zuzycia. Skrzyni biegów nawet nie rozbierałem. Na koniec nowy lakier i cały samochód jak nowy...
~Jaguar_xj6
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Samochód jeszcze nigdy mnie nie zawiódł gdzie nie pojechałem ( a jeżdziłem nim nawet po leśnych koleinach i głebokiej wodzie czy błocie ) nie miałem w nim poważnych usterek z wyjatkiem wymiany tulei w wahaczach tylnych co wymagało rozebrania całego tylnego zawieszenia ( ale tuleje byłby oryginalne i po ponad 300000km przebiegu miały prawo sie mocno zlasować )
~Tomasz z Mielca - witoldiii@tlen.pl
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Układ wspomagania, coś tam przeciekało, zostało zrobione. Gorzej z tylnym zawieszeniem, nie wiadomo, jak ściągnąc amortyzatory z tyłu, bo jeden amortyzator mi siadł. Z przodu zawieszenie wporządku.
~Hubert
Sedan 4.0 226KM 166kW
nic co by mnie tak bardzo zaskoczyło no chyba że rdza w niektórych miejscach do zrobienia ale z tym się liczyłem.
~Johny
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Tak jak pisalem wczesniej silnik i skrzynia saa b.w porzaadku ,reszta niekoniecznie.Do tego dochodzi korozja nadwozia
~artur warkocki a1980@vp.pl
Sedan 3.6 203KM 149kW
deska rozdzielcza mruga jak w święta lampki na choince-dzięki FORDowskiej elektronice poprostu koszmar(wersja z elektroniczną deską)
~Jaguar 3,2 gaz
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Siadają amortyzatory szczegulnie z tyłu z systemem nivo(samopoziomujace się zawieszenie) a pozatym ok.
~e_gregor
Sedan 4.0 226KM 166kW
Dojedzie zawsze i wszędzie, nawet jeśli coś się popsuje. Niezatapialny.
~Batman p.blaszkowski@orange.pl
Sedan 3.6 212KM 156kW
Wszechobecna rdza, układ hamulcowy, czesto pada cos w zawieszeniu.