Lista ocen Jaguar XJ IV (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BIG
Sedan 4.0 226KM 166kW
Porównując zwykłe BMW 730 z 1991 roku do Jaguara XJ40 w najbogatszej wersji Daimler z tego samego roku to niestety BMW wypada o dużo dużo lepiej. Jaguar jest piękny , unikatowy i zwraca uwagę każdego ale niestety moje BMW było dużo lepiej wyposażone. Najbardziej bolącymi mnie brakami w Jaguarze jest brak kontroli trakcji przy tej mocy i tylnym napędzie oraz brak ogrzewania postojowego WEBASTO które było w moim BMW standardem. Jaguar w...
~Tomasz z Mielca - witoldiii@tlen.pl
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Za jaguara z 1992, silnikiem 1995, z originalnym przebiegiem silnika 172.000 sprowadziłem auto za 14.000 zł z rejestracją i wszystkimi opłatami. Za takie duże auto ponad dwie tony, i z takim wyposażeniem, jasna skóra, full elektryka, klima, 12 głośników alpine, abs, asc itp. - to moim zdaniem jest trochę śmieszne. Mimo wszystko auto chyba sprzedam, nie stać mnie na tak drogą benzynę :)
~lucascharylo@o2.pl
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Za 1000GBP w UK można dostać model w bardzo dobrym stanie z pełną historią. Koszty paliwa częściowo rekompensuje śmiesznie niskie ubezpieczenie na classic car rzędu 200GBP rocznie więc dla mnie taniej jeździć tym niż jakimkolwiem innym autem z silnikiem powyżej 1.6l. Generalnie jedno z najlepszych aut jeśli chodzi o stosunek jakość/cena
~Jaguar_xj6
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
W porównaniu do obecnych masówek i tych pseudo limuzyn ze stajni Volkswagena , albo pseudo sportówek typu Alfa Romeo . Ten samochód mozna nabyć w bardzo dobrym stanie juz za około 12 tyś i cieszyc sie luksuem na najwyższym poziomie .
~Bogdan S 602788186
Sedan 6.0 V12 311KM 229kW
Za pieniądze rynkowe , które trzeba wydać na ten zadbany model nic lepszego się nie kupi. u nas kosztują 35-45 tys pln w niemczech kilkanascie tys euro sprawdźcie.
~Johny
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
w tych pieniaazkach niczego porzaadnego sie nie kupi.jak za 2 stoowy moze byc ale i tak zaczynam miec go dosyc
~bernady_voytec@msn.com
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Może nie jest to samochód tani, szczególnie poza Anglią, ale za taką jakość warto zapłacić więcej niż za przeciętny samochód.
~pmalinowski1@wp.pl
Sedan 6.0 V12 311KM 229kW
rocznik 1994 V12 niezbyt chodliwy, więc ceną nie zabijający. W porównaniu do innych w tej cenie uważam, że na korzyść jaguara.
~Sany
Sedan 4.0 226KM 166kW
Za te pieniądze, a auto w BDB stanie można kupić za 30-35 tys. PLN to BDB stosunek jakości do ceny
~MW
Ciężko trafić lepszą relację klasyki i komfortu do ceny niż przy zadbanym XJ40