Lista ocen Jeep Cherokee II (71) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RAFLE99
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
Cena to rzecz wzgledna - mówimy tutaj o jeepach XJ używanych bo sa perełki o znikomym kolekcjonerskim przebiegu ,ale ceny takich rarytasów ida powyżej 100 tyś zł. Ale nie o tym na autocentrum mówimy. Wersje bez przeróbek , w dobrym , typowym stanie bez wielu dziur to wydatek 5-10 tyś zł, w lepszym ok 20-30 tys. Po liftingu off roadowymi klamotami ile kto sobie zaspiewa - 20-30-60 tys zł. Zauroczonych legenda, bryłą , szpanem jeepa XJ...
~lukaszend
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
Bardzo dobry stosunek cena / jakość jeżeli potrzebujesz takiego auta. W swojej klasie i przedziale wiekowym próżno szukać tak wyposażonego auta. Samochód swego czasu był bardzo tani na rynku wtórnym przez co chętnie był poddawany modyfikacjom i wykorzystywany do jazdy off-road, ciężkiego topienia, mocnego upalania. Na rynku istnieje bardzo dużo egzemplarzy poddanych wszelkim terenowym modyfikacjom, których stan techniczny pozostawia wiele do...
~vector7@o2.pl
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
...kupiłem go trochę już przydeptanego za nie całe 4tys. zł i sprawuję się dobrze... jeśli tak bedzie nadal z czasem poleczymy różne dolegliwości, natomiast jeśli okaże się, że sprawia za dużo problemów, skończy jako dawca organów... osobiście uważam, że bedzie inaczej, wszak to znakomity klasyk z poprzedniego stulecia i każdy wtajemniczony przyzna mi rację, że auta po 2000 roku, to plastikowe zabawki naćpane tandetną elektroniką przewidziane...
~norA
Terenowy 4.0 i 4WD 190KM 140kW
Niestety po cenach rynkowych od razu widać, że porządne egzemplarze z silnikiem 4.0 i automatem to dobre auta, ale warto akurat w takie egzemplarze inwestować, szczególnie w stanie fabrycznym-niezmodyfikowane, bo są nie do zdarcia! W sumie otrzymujemy dużo auta jak za takie pieniądze - może to nie szczyt nowoczesnych technologii, ale wyprzedzi każdą po czasie.
~Marcin
Terenowy 4.0 i Sport 4WD 192KM 141kW
Nie wiem jak ksztaltuje sie ryne kw Europie natomiast w krajach Zatoki Perskiej jest duzo tych aut z silnikami 4.0. Trzeba troszke poszukac zeby znalezc zadbany egzemplarz niezniszczony podczas pustynnych szalenstw. Ogolnie musze podkreslic ze jest to jedno z niewielu aut w przystepnej cenie ktore ma niezwykle duzo charakteru i duszy. Dla mnie to juz zdecydowanie klasyk.!
~mat
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Za przyzwoite pieniądze otrzymuje się legendę. Nawet się nie obejrzycie jak ten samochód skradnie wam serce. Sam w to nie wierzyłem. Teraz trudno było by mi się z nim rozstać. Części używanych jest mnóstwo za rozsądne pieniądze. Nowe są relatywnie drogie. Ogólnie nie miałem na co narzekać.
~Teder
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Za małe pinądze naprawdę fajne auto i naprawy nie są drogie a części jest bardzo dużo, zawsze można dokupić jakiś model na części nad czym się ostatnio mocno zastanawiam. Spala ile spala i na to trzeba się przygotować albo pomyśleć o Tico. Pozdrawiam wszystkich Jeepniętych !
~maxim14
Terenowy 4.0 i 4WD 190KM 140kW
Nie wypowiadam się o rynku polskim. W USA Jeepy są w cenie, ale modele 1992-1993 można kupić za przyzwoite pieniądze. Ja swojego kupiłem za śmieszne pieniądze i auto zwróciło mi się bardzo bardzo szybko. Polecam. Na pewno bede myślał o kupnie po powrocie do Polski.
~Mateusz
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Ja za swojego dałem sporo - zdecydowanie powyżej "średniej" i sporo otrzymałem - auto nie skatowane, nie zmęczone i nie sfakane. W dodatku sprawne, jeżdżące i nie poobijane. Jak za dwadzieścia kilka tysięcy - nie najgorzej.
~Fenek4x4
Terenowy 4.0 i Country 190KM 140kW
Używany samochód w stanie \"prawie że nowy\", 4x4, klima, skóra, full elektryka, 190 kucy, miejsca w chuuuuchuuuu za 13,5 tys. Tyle w temacie:) Gdyby nie to że miałem długi po remoncie nie sprzedałbym go do końca świata!