Lista ocen Jeep Cherokee II (77) - Widoczność

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamil
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
jeśli chodzi o widoczność,pamiętajmy że siedzimy praktycznie metra nad ziemią:) a z góry widać sporo,wszystko zależy od kierowcy,ja osobiście jeździłem wcześniej fronterą z z przyciemnionymi tylnymi szybami i nie narzekałem.w tym aucie przeszkadza mi trochę dłuuuuuga maska z przodu, jeszcze nie \"wyczułem\" długości przodu,ale jest to do opanowania,jeśli chodzi o widoczność do tyłu to męczy mnie to że tylną szybę mam wiecznie zachlapaną,bez...
~Mateusz
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
No jak to w terenowce - siedzi się wysoko choć sama pozycja bardzo osobowa i wygodna - nie jak w dostawczaku - niemniej jednak większość aut światłami nie oślepia, lusterka bardzo duże. Dookoła trochę jak w akwarium - przyzwyczajony do niskich i sportowych mam wrażenie że wszyscy zaglądają mi do środka... Co kto lubi ;) przynajmniej w terenie można spokojnie obserwować otoczenie i omijać różnorakie elementy krajobrazu czyhające na nasze opony
~lukaszend
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
Bardzo dobra, słupki nie ograniczają pola widzenia. Pionowo postawiona szyba przednia powoduje, iż na skrzyżowaniu trzeba zatrzymywać się w większej odległości od sygnalizatora. Powoduje to niezrozumienie i nerwowość innych użytkowników ruchu drogowego oraz często gestykulacje kierowcy samochodu stojącego zza nami. Spore lusterka ułatwiają obserwację sytuacji po bokach auta.
~vector7@o2.pl
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
...nie jest to akwarium, ale wszystko widać... trochę małe lusterka fabryczne (zwłaszcza dokuczliwe w nocnych przeprawach, kiedy trzeba zawrócic miedzy drzewami, bo droga się skończyła, a wszystkie szyby poza przednią są zapaprane...:)
~Teder
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Siedzi się wysoko i dookoła doskonale widać co na drodzę się dzieje. Za małe lusterka zewnętrzne choć wystarczą żeby zobaczyć opadniętą szczękę karka. Tylna wycieraczka jest zdecydowanie za mała i ten tragiczny spryskiwacz tylnej szyby.
~krzysieklew@interia.pl
Terenowy 2.1 TD 86KM 63kW
Jak każde amerykańskie auto, czyli przemyślane sprawy widoczności z fotela kierowcy nie trylko trasy ale także tablicy przyrządów pomiarowych. Poza tym, z racji, że jest to pojazd terenowy, siedzi się na tyle wysoko, że rzadko jest się oślepianym.
~norA
Terenowy 4.0 i 4WD 190KM 140kW
Prosty, kwadratowy i kanciasty - widoczność dookoła jest wzorowa tj. wiadomo gdzie się auto zaczyna i kończy, a do tego ma podwyższony prześwit, powiększone lusterka, więc widzimy trochę więcej, ponad większość osobówek.
~RAFLE99
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
Doskonała widoczność , nieco gorsza z tyłu od strony kierowcy z uwagi na koło zapasowe zamocowane w pionie. Siedzi sie wysoko, lusterka mogły być nieco wieksze jak przystało na pojazd szosowo- terenowy.
~rodzyn
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Maska długa po horyzont. Piękny widok. Nagle się kończąca więc widać ile jeszcze możne podjechać. Tak samo tył. Płaski. Idealnie. Tylko lusterka boczne mogły by być odrobinkę większe.
~Marcin G-no
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Bardzo fajnie się jeździ. W latach 90' wyposażali jeepy w takie rzeczy co teraz :) Wspomaganie, myślałem że popsute, tak lekko wszystko chodzi.