Lista ocen Jeep Cherokee V (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Terenowy 3.2 V6 Active Drive Lock 272KM 200kW
5 gwiazdek gdyby nie jedna ważna wada produkcyjna Tulejki na łożysku igiełkowym od zaworów, ekspertem w temacie nie jestem ale mój jeep niestety musiał przejść przez to, wymieniłem chyba z 12 sztuk, koszt ok 3.5k zł Jest to typowa wada produkcyjna w silnikach pentastara produkowanych od 2011 do dziś, nie zdarza się zbyt często ale czasami są wadliwe modele, oczywiście taka wada nie oznacza kaplicy dla auta a jedynie potrzebę naprawy, która...
~WW
Terenowy 2.0 MJD 170KM 125kW
pęknięty wąż gumowy od chłodnicy, prawdopodobnie kuna nadgryzła, przy okazji wyżarła wygłuszenie maski ;0). Na szczęście ASO wymieniło wąż na gwarancji, asistance działa szybko, dali auto zastępcze za darmo (do wyboru nawet Audi A6). Część musiano z Włoch ściągać, auto 7 dni w serwisie.
~Michał
Terenowy 3.2 V6 Active Drive Lock 272KM 200kW
W moim egzemplarzu nic sie nie wydarzyło po za łozyskiem igiełkowym, oby tak zostało. Są natomiast wadliwe modele, odsyłam do opinii wyżej, gdzie opisuję problemy w zakładce Silnik i Skrzynia biegów
~D. Szymanek
Terenowy 3.2 V6 272KM 200kW
No nie. Za wcześnie, proszę, jeżeli kiedykolwiek. Nie oczekuje żadnych usterek, szczególnie poważnych.
~Adam Szkoda
Terenowy Facelifting 2.0 L4 GME 270KM 199kW