Lista ocen Jeep Patriot (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~massive1@wp.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
No i tutaj trochę się tego znajdzie, auto w stanach jest po prostu produktem chyba dla biednych bo jego wyposazenie jest po prostu smieszne w standardzie, a ten PLASTIK niedość, że rzuca się w oczy to jeszcze w uszy, co może męczyć przy nowym aucie za ponad 100 tys - piszczą po 1000 km gumy w zawieszeniu, jeszcze nie wiem co to, ale chyba nic powaznego
~Pap
SUV 2.4 DOHC 16v 170KM 125kW
Drobne usterki występują jak w każdym samochodzie, w moim przypadku posiadając dziesięcio letniego Patriota od roku i przejeżdzając nim jakieś 35tyś km jedyne co musiałem wymieniać to zarówkę światła z przodu, żarówkę podświetlenia tablicy, i łożysko koła.
~miksell
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Trudno na chwilę obecną określić. Przy przebiegu 190 000 km wymieniłem łożyska kół przednich (łożysko po 140zł). Reszta działa. Jak na razie auto nie zawiodło mnie. Jeśli się o nie dba serwisuje regularnie, powinno być ok.
~mariusz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Dużo pierdół, jakaś wiązka przerdzewiała, alternator, mam wrażenie iż jakośc osprzętu była przeciętna. Przerdzewiały mi sanki. Samochód generalnie słabej jakości. A od Jeepa oczekuje się wytrzymałości.
~Lucas
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Brak. Nic się nie urywa, nawet wyjmowana latarka w bagażniku działa dalej. Wymieniłem tylko akumulatorek V500HT za 16zł i działa dalej.
~pikaczu
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Trudne do oceny ze względu na mały przebieg. Już teraz wiem, że plastiki po jakimś czasie będą trzeszczały. Teraz mi trzeszczy tylko dźwignia od ręcznego.
~lyssy@poczta.onet.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
jak narazie. 2000 kilometrów to jeszcze trochę za mało aby pojawiły sie jakieś usterki.
~mariusz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Jakość wykonania jak samochodów z USA. Jest przeciętnie.
~mr
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
narazie nic sie nie dzieje zalewam i jeżdże
~off road 4x4
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW