Lista ocen Jeep Patriot (23) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pap
SUV 2.4 DOHC 16v 170KM 125kW
Części bardzo łatwo dostępne jest ich naprawdę dużo a najlepsze jest to że są poprostu zadziwiająco tanie, porównując do audi czy bmw nawet kilka razy tańsze. Niezawodność to kolejna dobra cecha tego samochodu, kupując odpowiedni egzamplarz można być pewien że nie utopi się kupy pieniędzy mimo że to marka jeep, sam się o tym przekonałem mimo obaw.
~mr
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
zużycie paliwa to kwestia sporna jak ktoś chce bardzo ekonomichne auto to niech kupi sobie golfa V 1.9TDI on mi wciągał srednio 5.6 nie przekraczal 6.2/100km ale nie ważył 1600kg nie miał napendu 4x4 i miał tylko 105KM a jeep ma 140KM i o niebo lepiej sie nim przyspiesza i wyprzedza serwis ogólnie nie za drogi jest oki narazie nic sie nie psuje
~Miodek
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Najwyższa ocena dlatego ze po uwzglednieniu wszystkich walorów jezdnych takich jak stały napęd na 4 koła, 140 Konny silnik, 310 momentu obrotowego oraz gabaryt tego pojazdu spalanie jest zadowalające. Trasa 6-7, miasto 7-8.5 litra dla mnie jest naprawde rozsądnym wynikiem.
~BYTOMSKI
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Spalanie rewelacja-nikt nie chce wierzyc ile ten samochod pali, wiec jazda pelna ekonomia-5,5l, miasto-7l, trasa-6,5, autostrada 140-180km/h (oczywiscie tylko w nimcach)-7-10l. Czesci tanie. Przez dwa lata tylko lozysko kola tyl.
~miksell
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Mam wrażenie iż jest taniej jak w 15 letnim Audi A4. Z przodu można wymieniać łożyska i w przeciwieństwie do audi można regenerować wahacze. Nie ma też wielowachaczowego zawieszenia itp. Napęd 4x4 jak na razie bezobsługowy.
~Cezary2712
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Kosztorys naprawy zawieszenia w dużej sieci serwisów (Feuvert) nieco mnie zmroził. Zwłaszcza ceny części były wysokie. Po przeszukaniu internetu znalazłem sklep w Wesołej gdzie ceny były dużo, dużo niższe. Sam silnik jest ekonomiczny.
~Wypiorczyk Zbigniew
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Jadąc do Austrii, nie pędząc zimą wyszło 6,8 l/100km, po mieście 9l Na początku problem z filtrem cz.stałych, później regeneracja serwa, i wszystko, przy czym przez 4 lata zrobiłem tylko 46000 km
~mariusz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Mam wrażenie iż koszty kwalifikuję jako wyższe. Sporo części na zamówienie i trzeba szukać, przez co są drogie. Rav4 mam wrażenie iż jest tańsza w utrzymaniu.
~pikaczu
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Nie mogę jeszcze tego ocenić. Dopiero 2 tys. przejechane. Auto na dotarciu. W trasie udało mi się zrobić spalanie około 6,7. W cylku mieszanymi mi wychodzi około 7,7 - 8 l.

Usterki Jeep Patriot

Jeep Patriot – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dziki43@op.pl
SUV 2.4 DOHC 16v 170KM 125kW
w tych autach nic sie narazie nie psuje nie wiem co bedzie pózniej za przegląd zapłaciłem mniej jak za scenika scenika