Lista ocen Jeep Patriot (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miksell
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Za te pieniądze z podobnego rocznika za toyote RAV 4 lub subaru forestera musiałbym zapłacić ok 15 tys zł więcej. Uważam, że warto, bo kupujemy naprawdę ciekawe auto. Wszystkim mówisz: "Jeżdżę prawdziwym JEEP-em" a nie jakimś tam RAV4/Vitara itp. To robi wrażenie;-) Przy przebiegu 190 000, po zakupie wymieniłem oleje+filtry+łożyska+1piasta+regeneracja wahaczy i dałem za to ok. 2000zł. Myślę, że takie naprawy również bym musiał...
~massive1@wp.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
elementy na ktore trzeba zwrocic uwage przy zakupie: - niedocisnieta klapa silnia (lata przy wiekszych predkosciach) - smarowanie podwozia, gum, uszczelek itd - tego tam nie ma i piszczy jak sie dostanie wilgoc - lusterka boczne moga drgac przy predkosciach >130 km/h przy 180 naprawde zaczyna to meczyc - niedopasowane plastiki przy bocznych ramach drzwi - wszystkie to maja i tez wydaja denerwujace odglosy - piszcza szyby podczas...
~mariusz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
W miarę młode auto mozna kupić za sensowne pieniądze. Dzisiaj szukałbym patriota 4x4 z automatem w benzynie ze skóra. Takie auto jest proste i bezawaryjne. Diesel niestety komplikuje ten samochód.
~Grzegorz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Oprócz wszechobecnego plastiku i usterek to uważam, że trwałość tego samochodu jest dobra. Jasne, sporo rzeczy się wysypało ale mimo tego samochód dalej jeździł.
~Lucas
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Niska cena na rynku wtórnym wynikająca z małej popularności auta. Jeżeli przebieg jest prawdziwy, a sprzedający godny zaufania to warto rozważyć zakup.
~mr
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
ja kupiłem okazyjnie auto używane nie miało roku za bardzo przyzwoite pieniądze nic taniej nie kupicie a auto super
~Lukas
SUV 2.4 DOHC 16v 170KM 125kW
za te pieniądze trudno znaleźć samochód tak wszechstronny (CRV, vitara, czy rav-4 nawet nie ma co porównywać)
~sati1@halinka
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
za inny suv w metaliku z czujnikami,filtrem czastek,przyciemn szybami placi sie wiecej
~lyssy@poczta.onet.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
W stosunku do konkurencji o kilka (kilkanaście) tysięcy tańszy a jakość podobna.
Dziennik kosztów dla Jeep Patriot
12,8
~off road 4x4
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
za te pieniądze nic lepszego nie znajdzie