Lista ocen Jeep Patriot (18) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mr
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
to chyba jedyna wada tego auta widoczność do przodu super siedzi sie wysoko nocą nawet jak ktoś jedzie na długich to zdarza mi sie że mu nie mrugam bo mnie to nie razi a on załapie i przedemną w ostatniej chwili zmienia na krótkie ale do tyłu to już inna bajka slaba widoczność jak ktoś jest gorszym kierowcą i nie ma talentu to niech zainwestuje w czujniki parkowania niedrogi wydatek a może być przydatny :)
~Grzegorz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Do tyłu nie widać za wiele i parkowanie jest trudne bez kamery cofania. Stojąc na światłach i patrząc do góry także jest niespecjalnie przez krótką przednią szybę bo trzeba się pochylać żeby cokolwiek zobaczyć. Natomiast to co dookoła i przed siebie jest dobra. Na uznanie zasługują duże lusterka boczne.
~Pap
SUV 2.4 DOHC 16v 170KM 125kW
Jedynym minusem tego samochodu to chyba jego widoczność, gdy się siedzi w środku to trochę jak w czołgu, szyba z przodu jest dość mała przez co gdy podjeżdżam pod światła to trzeba się wychylać zżeby je widzieć bo są za wysoko za to na duży plus jego wielkie lusterka w których widać dosłownie wszystko.
~miksell
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Z przodu wygodnie, z tyłu wygodnie. Trochę słabo wyciszony, jednak można się do tego przyzwyczaić i nie jest to uciążliwe. Jedynie u mnie słabe radio, bez MP3, i AU in. Ale taka mi się wersja trafiła.
~Miodek
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Widocznośc jest kwestia czasu. Pierwsze dni ciezko było sie miescic ale dosyc spore lusterka naprawde wiele nam ułatwiaja. Jazda po paru dniach staje sie juz tylko przyjemnoscia.
~lyssy@poczta.onet.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
widoczność do przodu całkiem niezła, natomiast do tyłu raczej kiepska. W pewnym stopniu rekompensują to duże lusterka boczne. Przydał by się czujnik parkowania.
~massive1@wp.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Widoczność na tył kiepska - pomagają jedynie duże lusterka boczne, z przodu nie widać świateł na skrzyrzowaniu gdy za bardzo się podjedzie - mocno ograniczona widoczność do góry)
~Wypiorczyk Zbigniew
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Słabe wyposażenie, nawet jeśli lepsze wygląd wnętza doś archaiczne, aczkolwiek dopasowane do bryły zewnętrznej i stylu Jeepa
~mx
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
słaba widoczność do tyły ale ogromne lusterka i czujniki parkowania poprawiają sytuację
Dziennik kosztów dla Jeep Patriot
12,8
~pikaczu
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Najgorzej z widocznością do tyłu. Podejrzewam, że to tylko kwestia przyzwyczajenia i będzie dobrze.