Oceny Jeep Renegade SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW 2014-2018

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Jeep Renegade SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW 2014-2018

~Łukasz
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Jedno z najlepszych aut z wszystkich jakie miałem. Silnik 1.6 MultiJet 120KM super radzi sobie z tym autem. Mocy w sam raz, jest zrywny a w trasie do 150 km/u bez zadyszek. Mega wygodny mam te Opla Insignie i to jest jakaś porażka przy Renegade. Małe spalanie przy spokojnej jeździe 4,5 l. Na 100km. W środku wszystko ma swoim miejscu i ogólnie cieszy oko.
~Łukasz
~arturp
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Jestem pozytywnie zaskoczony . Auto dobrze się prowadzi do 140 km/h ,powyżej trochcę zaczyna nurkować ale jechałem juz 190km/h i nie było źle . Dobre materiały , pojemny i przestrzenny . Ciekawe dodatki elektroniczne jak np odczytywanie SMS-ów
~bob
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Ogólnie jestem pod wrażeniem tego samochodu, jazda sprawia przyjemność, nadaje się do jazdy po mieście, ale dłuższe wyjazdy to również czas mile spędzony. Jest ich jeszcze mało na naszych drogach, inni kierowcy z zainteresowaniem przyglądają się, zdarzyło się nawet kilka razy, że ktoś podszedł na parkingu, zadawał pytania i mówił, że mu się auto bardzo podoba. Nie bez znaczenia jest też kolor - mój jest nieco rzucający się w oczy.
~adamowski
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Świetne auto! Nie byłem pewien czy dobrze robię kupując Renegada, ale to był dobry zakup. Dużo miejsca, mało pali, przyjemnie się prowadzi. Przejechałem w ciągu 5 miesięcy prawie 17000km i jak do tej pory super. Mam nadzieję, że tak zostanie
~Woocash94
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Ocena na podstawie jazdy próbnej i kilkudniowym obcowaniu z Jeepem. Samochód zrobił na mnie świetne wrażenie, szczególnie jeśli chodzi o jakość wykonania, układ jezdny i skrzynię biegów. Subiektywne odczucia siedząc wewnątrz są takie, że Renegade jest wykonany z lepszych materiałów niż VW Golf VII
~Degenerat
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Silnik bardzo dynamiczny a jednocześnie ekonomiczny (Silnik)
SUV 1.6 MultiJet 120KM 88kW
bardzo dobry, dobrze tlumi nierownosci. Nie testowalem w terenie bo to wersja z napedem na 1 os. (Układ jezdny)
Jeep Renegade SUV