Lista ocen Jeep Renegade SUV Facelifting (26) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobx21
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
To kolejne zaskoczenie. Przekonany byłem, że kiosku ruchu wyciszyć się nie da, a jednak! Do 130-140 jest naprawdę ok. Najdziwniejsze jest to, że najsilniejsze są szumy od opon, nie silnik i nie szumy powietrza. Jeśli jedziemy pod wiatr, potrafi mocniej szumieć z jednej strony. Bardzo dobrze wytłumione są też odgłosy pracy zawieszenia.
~Marcin E
SUV Facelifting 2.0 MJD 170KM 125kW
Samochód nie odcina Cię od rzeczywistości. Wiesz, że prowadzisz auta i z jaką prędkością aktualnie jedziesz. Dla niektórych jest to zaleta dla innych wada. Samochód jest dobrze wyciszony. Jeździłem lepiej wyciszonymi, ale w żaden sposób nie przeszkadza podczas jazdy jakikolwiek, szum wiatru czy silnika.
~ToSz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Generalnie bardzo dobrze - z tym że silnik ciągle cicho warczy, a uszczelki drzwi słychać - jednak jak na aerodynamikę kiosku jestem pozytywnie zaskoczony da się spokojnie jechać 140- 150 na autostradzie
~Arek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Jest ciszej niż w dieslu. Subiektywnie bardzo cicho. Ale nic dziwnego. W drzwiach są potrójne uszczelki, są też uszczelki pomiędzy drzwiami. W porównaniu z Vitarą dużo ciszej niezależnie od prędkości.
~robertszew
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Do 120-130 jest okej, powyżej tych prędkości ewidentnie słychać szum powietrza i wynika to z faktu, że auto ma kształt kiosku na kołach i nie ma w sobie niczego z opływowych elementów.
~MICHAŁ
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Prócz miłego pomruku silnika w trasie nie slychać nic więcej poza szumem dość dużych opon. Przy 120 km/h jest nadal cicho a ja rzadko przekraczam taką prędkość.
~Strielok
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Jak na te gabaryty zaskakująco dobre wyciszenie do 140 km/h. Jedna gwiazdka mniej za uchwyt pasa kierowcy, który stuka na każdym wyboju. Jakoś to jest źle spasowane.
~Tomasz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Tu jest super - myślałem że taki kanciaty będzie mocno szumiał - a tu zaskoczenie - przy 150 można spokojnie rozmawiać zupełnie nie męczy
~Marek
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Szumy już powyżej 130 km/h z okolic okna kierowcy. Nie wiem czy to usterka czy tak ma być. Karoseria nie jest zbyt opływowa. Design ma swój koszt.
~Rafał
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
To naprawdę dość dziwne, bo wygląda jak klocek i myślałem, że z powodu wiatru będzie dość głośno, a tu zaskoczenie. Do 130-140 jest porównywalnie z Passatem!
Jeep Renegade SUV Facelifting