Oceny Jeep Renegade SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW 2018-2022

Jeep Renegade SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW 2018-2022 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jeep Renegade SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW 2018-2022

~Mikocz
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Świetny samochód zwracający uwagę otoczenia. Jest to zarówno świetny samochód do miasta jak i w trasę (dla 2 osób jest wręcz idealny) . Renegade jest bardzo przyjemny w prowadzeniu, aczkolwiek trzeba się do niego troszkę przyzwyczaić. Jazda przez pierwsze kilometry może wydawać się trochę dziwna, ze względu na specyficzną skrzynie biegów. Skrzynia ta sprawia na początku wrażenie mało dynamicznej: spowolnione ruszanie, dziwne zachowanie przy...
~Marek
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
RENEGADE wersja LIMITED. Świetne auto. Przetestowane na trasach miejskich i wakacyjnym wyjeździe Polska-Austria-Włochy, przez 4 osobową rodzinę. Spokojnie spakowaliśmy się do bagażnika (ale nie braliśmy wózków itp. mamy starsze dzieci). Samochód świetnie się sprawdza. Ma dobre wyposażenie, nieźle się prezentuje, silnik jest dynamiczny i bardzo cichy, więc łatwo przekroczyć dozwoloną prędkość w mieście i okolicach. Skrzynia mogłaby...
3,8
~Adam
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Samochód przyciągnął mnie wyglądem, kupiłem go sercem nie rozumem. Podobnie myślących rozumiem, ale mam kilka uwag. Sprzedałem bo urodziło mi się dziecko i wózek nie wchodzi do bagażnika, ale kupiłbym ponownie jako drugie auto. jednak w dieslu i manualu!
~robertszew
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Przejechałem samochodem od wyjazdu z salonu 115tys km i samochód nigdy mnie nie zawiódł. Auto bardzo zrywne z całkiem niezłym prześwitem, śmiało można jeździć po drogach szutrowych i leśnych. Spalanie jak na auto o takim kształcie akceptowalne - średnia z komputera 8,5l (wynik z jazdy 50% trasa, 50% miasto, przy czym w mieście poruszam się raczej w godzinach kiedy są korki). Świetnie działa system apple/android car play.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Używam od maja i jestem bardzo zadowolony. użytkuję głównie w mieście, tak że automat się sprawdza, choć czasem zdarzy się szarpnąć lub zaspać ze zmianą na wyższy bieg, ale w całokształcie nie stanowi problemu. Wygodnie się wsiada i siedzi wysoko, co daje trochę lepszą widoczność. Spalanie średnie z 9000 tys w mieście 9,2. Codzienne przejeżdżanie przez centrum odbija się na spalaniu.
~Paweł
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Mam limiteda i nie zamieniłbym go na żaden samochód o zbliżonych wymiarach. Jest po prostu super! Tak się składa, że w Lublinie, gdzie kupowałem jest multidealer Jeep, Fiat, Suzuki, Hyundai. Miałem okazję zapoznać się z Vitarą, Tusconem, Koną. Ostatecznie wybierałem pomiędzy słabo wyposażonym Tusconem i wypasionym Renegade. Padło na Renegade i nie żałuję.
Dziennik kosztów dla Jeep Renegade SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
8,3
3,5
~Strielok
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Po dwóch latach użytkowania: auto bardzo fajne gabarytowo, ale ktoś totalnie pokpił sprawę zestrojenia skrzyni DDCT z nowym silnikiem GSE 1.3, co totalnie popsuło frajdę z jazdy i ogólne wrażenia z użytkowania.
~Paweł
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Ogólnie samochód spełnia oczekiwania, komfort jazdy mile mnie zaskoczył, skrzynia automatyczna zawodzi, ale auto godne polecenia
~Wojtel
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Bardzo dobrze działający system mild hybrid Brak problemów z dynamiką Jest super (Silnik)
~Przemek
SUV Facelifting 1.3 GSE T4 Turbo 150KM 110kW
Bardzo dynamiczny, fajny silnik. Byłem nim bardzo pozytywnie zaskoczony. (Silnik)
Jeep Renegade SUV Facelifting