Lista ocen Jeep Wrangler II (21)

~wranglerzysta
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Auto legenda, 100% radosci, satysfakcji z jazdy, caly czas usmiech na twarzy, polecam kazdemu kto lubi takie klimaty, jazda bez dachu daje wspaniale uczucie, to jest JEEP THING, albo to kochasz, albo nienawidzisz
~krzysztof
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
jeszcze bardziej cenie tylko wyllisa ale to mi go najbardziej przypomina - pomimo nadmiernego czasami komfortu
~mecenas
Terenowy 4.0 i 183KM 135kW
auto nie dla kazdego, ale potrafi dostarczyc wiele emocji i radosci, daje poczucie wolnosci, jedziesz tam gdzie cie oczy poniosa, jednym slowem "Jeep is the only one"
~Corwinb
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Wlasciwie po co komentarz... tego auta sie nie kupuje, tylko jak ktos slusznie zauwazyl na formu jeep.org.pl to auto kupuje Ciebie i... po sprawie
~krism
Terenowy 4.0 i 183KM 135kW
To nie jest zbyt rodzinne autko( ja dokupilem zonie kangoo), pomimo to nie znam nic wspolczesnie produkowanego mogacego dawac tyle frajdy przy nie zawsze normalnej jezdzie. Inni uzytkownicy drog maja respekt i zadko pchaja sie pod przednie rurki.
~Guban
Terenowy 2.4 i 16V 147KM 108kW
Jest to prawdziwa legenda i kupił bym go jeszcze raz i dwa razy i trzy....
3,7
~klosiak@op.pl
Terenowy 2.5 i 118KM 87kW
Jeep, There is only one Od 5 lat jeżdzę tylko Wranglerem. Miałem YJ potem kupiłem TJ.
~trenek
Terenowy 4.0 i 192KM 141kW
Kto nie jechał ten nie wie jaka to frajda jechać tym autem. Zwłaszcza wersja sport 4.0 L :) ODLOT można konkurować z prawie każdą osobówką na szosie, aczkolwiek nie do tego został stworzony, w terenie jak czołg. (Silnik)
~batlamp@op.pl
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Auto to legenda i jest warte tej legendy daje przyjemne uczucie swobody i wolności.
~Marcin
Terenowy 4.0 i 192KM 141kW
Ogólnie bardzo fajny samochód. Godny polecenia nie tylko w teren ale i na szosy. Polecam!! Jedyna wada to spalanie:P Ale z czegoś trzeba być zadowolonym: mocny silnik, albo małe spalanie :P