Oceny Jeep Wrangler IV

Liczba ocen

Najnowsze oceny Jeep Wrangler IV

~Jacek
Sahara 4d Seria 5 2.0 GME Turbo 272KM 200kW
Jest wielki, szybki, wjedzie wszędzie. Mój pomarańczowy trochę bije po oczach więc ludzie się oglądają. Zawsze mam uśmiech na twarzy gdy do niego podchodzę. Pojazd dla świadomych co kupują. Właściciele pozdrawiają się na ulicy. Sahara to pojazd rodzinny, większy off road wykluczają fabryczne opony H/T ale za to są doskonałe do normalnej jazdy. Zawsze można je zamienić na A/T. Pojazd dla tych co wolą jeździć wolniej ale ze stylem oraz poczuciem...
~Wojciech
Sahara 2d Seria 5 2.0 GME Turbo 272KM 200kW
Najbardziej wszechstronny i uniwersalny samochód na świecie :-), oczywiście , jeśli rozumiesz czym jeździsz. Moje oczekiwania spełnia w 100%. Jest to pierwszy mój samochód, a jeździłem kilkunastoma wielu marek, którego już nie zmienię. Jeśli nie będę w stanie do niego wsiąść to znaczy, że jestem już za stary na prowadzenie auta i przestanę jeździć jako kierowca.
~Dariusz
Sahara 4d Seria 5 2.0 GME Turbo 272KM 200kW
Auto straciło silnik w wyniku awarii zaworu przy przebiegu 800 km
4,1
~oskitransport
80th Anniversary 4d Seria 6 2.0 GME Turbo 272KM 200kW
Nie przewidywalny podczasz szybszej jazdy.myszkuje strasznie (Układ jezdny)
2,7
~alisherov
Sahara 2d Seria 5 2.0 GME Turbo 272KM 200kW
silnik a w zasadzie jego osprzęt sypie się na potęgę. 2 tyg temu wymienili pompę oleju po przejechaniu 1 tyś km pojazd ponownie w serwisie Teraz olej leje się z silnika jak z dziurawej beczki już mam dość tego samochodu!!! (Silnik)
~A. jak Alfa
Rubicon 2d Seria 5 2.2 CRD 200KM 147kW
Świetna, patrzysz na wszystkich ( poza Tirami ) z góry. W każdym kierunku rewelacja. Super kamera, czujniki itd. (Widoczność)
Dziennik kosztów dla Jeep Wrangler IV
11,0