Lista ocen Kia Carens IV Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW 2013-2016 (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~asmarcepan
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Jak na auto tej klasy, to bardzo dobrze a na pewno dużo lepiej niż w poprzedniku. Oczywiście zawsze może być lepiej, w szczególności przy silniku elektrycznym. a;e tak n a poważnie, przy prędkości 140 a nawet 160 km można komfortowo rozmawiać w kabinie.
~Grzesiek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Podczas jazdy po mieście nie narzekam hałas nie przenika do wnętrza, na autostradzie przy prędkości powyżej 150 km/h szumy już są dosyć słyszalne. Dodam że podczas jazdy miejskiej silnik pracuje prawie jak hybryda.
~Chrabek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Na postoju czasem mam wrażenie, że samochód mi zgasł. Oczywiście on nadal chodzi. W czasie jazdy oczywiście słychac silnik ale mogę spokojnie prowadzić rozmowę a jedynym co może mi w tym przeszkadzać to zbyt głośne radio
~Sławek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Jak na samochód tej klasy i tych gabarytów uważam, że inżynierowie bardzo się postarali i subiektywne odczucie głośności jest dla mnie wyśmienite. Uważam, że wyciszenie i komfort to bardzo mocne punkty Carensa.
~chrabek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Czasem zastanawiam się na skrzyżowaniu na światłach czy autko chodzi. Na trasie oczywiście słychać dźwięk silnika ale żeby było to jakieś uciążliwe. Wątpię
~goodspit
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Przez cały niemal czas porównuję do Ceed-a więc i teraz też się odwołam - tam wydawało się, że jest doskonale a tutaj jest jeszcze lepiej ;)
~Frog
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Powyżej 120 już słychać silnik, jadąc około 70-90 km/h jest cicho. Na światłach ledwo co słychać silnik
~Grzegorz
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Powyżej 130 km/h jest już dość głośno ale da się wytrzymać. Na postoju nie słuchać silnika.
~Raf
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem wyciszenia jak na tę klasę samochodu.
~Piotr
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Mnie osobiście miło zaskoczyło. Nie słychać nadmiernych hałasów z zewnątrz.
Kia Carens IV Minivan