Lista ocen Kia Carnival I (61) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Podniecony trzy miliardy
Minivan 2.5 i V6 24V 175KM 129kW
Ten Samochód jest super !! Poprostu taka jazda jak trza. Bezpieczeństwo predkośc i ostro trzyma sie jezdni . Jak raz wyprzedzałem Tira to z nadprzeciwka wyskoczył autobus to jak WDEPNOŁEM gazu. O ludzie jak mnie przycisneło do siedzenia dotej pory włosy stoją ! Nawet niewiedziałem że on ma taką siłe . Konfort jazdy gwarantowany . Jak żonka jeździ obok to nareście troche dalej . Ten samochód nawet nie czuje przyczepaki brak jakiego kolwiek...
~waldek
Minivan 2.5 i V6 150KM 110kW
Dobre duze auto.Do tego stopnia namieszalo mi w glowie,ze juz nie wiem...,kupic pozniej nowszego carnivala,czy jak zamierzalem galaxy 2.8.Oczywiscie jakosc plastikow(w nowszym modelu jest lepiej);oczywiscie silnik(w nowszym 2.7 z hyundaia to jeszcze lepszy i ekonomiczniejszy motor),a cena jak zwykle na korzysc Kii.Wady konstrukcyjne sa w kazdej firmie jakies,bo nie ma nic idealnego,a jak trafisz na felerny egzemplaz,to juz loteria.
~tnowi@wp.pl
Minivan 2.9 TD 126KM 93kW
Cena zakupu nowego, serwisowanie i spadek wartości to duże minusy. Cena używanego , naprawy i części poza serwisem to b.duże plusy. Nowy się opłaci jak będziesz go używał powyżej 8 lat. Używany ma tak niską cenę , że można kupować bez wachania. Należy tylko dobrze ocenić pojazd przed zakupem na warsztacie , a najlepiej z kimś kto takim kilka lat jeżdzi. Opisałem CARNIWALA 2,9 Z 2000 r , NIE WIEM CO POPRAWIONO A CO POPSUTO W PÓŹNIEJSZYCH...
~guss@go2.pl
Minivan 2.5 i V6 24V 165KM 121kW
Nieska cena, części też nie aż takie drogie , dużo na allegro, a autobus i to wypasiony na własność. Nigdy nie naprawiajcie w serwisach KIA nie mają o ty pojęcia a pieniądze chcą ogromne. W toruniu do wymiany świec chcieli mi rozbierać kolektor ssący, przepustnicę (koszt 750 zł) a mechanik \"domowy\" wymienił za 40 zł i nic nie popsół
~janusz
Minivan 2.9 TD 135KM 99kW
jakość wykonania tego samochodu zostawiła daleko w tyle prestiżową konkurencję produkującą super samochody do 2000roku ale to już historia. KIA właśnie po zmianie modelu w 2002r postawiła na jakość! Moje auto jest właśnie z 2002 i wszystko wygląda jak nowe!
~Konceptor@poczta.onet.pl
Minivan 2.9 TD 126KM 93kW
praktycznie nie ma konkurencji na tym poziomie technologicznym wiec trudno wiążąco odpowiedziec na to pytanie. Wszystkie inne dostępne vany są technologicznie ze 2 kroki do przodu (jak nie wiecej) i w związku z tym są droższe.
~Paweł
Minivan 2.9 CRDi 144KM 106kW
Za niską cenę dostajemy stosunkowo dużo, ale trzeba sprawdzić jaką wersję się kupuje, bo np. wersja przejściowa Carnivala pomiędzy moją wersją II i I, to istna katastrofa. Nie kupować rocznika 2002!!!
~Pablo
Minivan 2.5 i V6 150KM 110kW
Tu nie widzę żeby coś mogło pobić ten samochód. Dodatkowo Kia to sprawdzone patenty na licencji innych marek, które może nie są najnowsze, ale za to działają i nie są skomplikowane w naprawie.
~swat
Minivan 2.9 TD 135KM 99kW
Cóż nie jest źle ale do idealu daleko, a znam mnóstwo przypadków gdy auta renomowanych firm nawalały i to powarznie odrazu po zakupie, więc nie sądźcie zbyt surowo KIAjka.
~tragedia
Minivan 2.9 TD 126KM 93kW
nie dajcie skusić sie ceną te samochody w ciągu 2 lat tracą 50% na wartości co mówi samo za siebe te wypowiedzi o niezawodności tego pojazdu pisali najprawdopobnie dilerzy kia