Lista ocen Kia Carnival I (52) - Widoczność

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Minivan 2.5 i V6 150KM 110kW
No to jest rewelacja pod każdym względem. Siedzimy na poziomie terenówek i ciężarówek. Widzimy dosłownie co jedzie przed kolejnymi samochodami z przodu. Lusterka są wspaniale. Z tylu bardzo pomaga parktronic. Przednia szyba i boczne to nieograniczony widok. W nocy światła bardzo ładnie oświetlają drogę + siedząc wyżej inni nas tak nie oślepiają!
~waldek
Minivan 2.5 i V6 150KM 110kW
Szyb wkolo,ale tak wielka kolubryná jest bardzo ciezko parkowac,zwlaszcza przy tak malym promieniu skretu.Lusterka to bajka-duze latwe w ustawiani,wlasciwie ciezko cos przegapic,chyba ze jezdzi sie w kapeluszu i ma sie \"krecz\",wiec nie spojzy sie w bok przy zmianie pasa ruchu
~ouragan
Minivan 2.9 CRDi 144KM 106kW
Kompletna szklarnia, fabrycznie wprawdzie przyciemniona, sprawia, że do przodu (o ile wyczujesz gdzie kończy się maska) i na boki bardzo dobrze. Tył błaga o kamerę, szczególnie przy rozłożonych, ogromnych fotelach 3-go rzędu.
~Jurek
Minivan 2.9 TD 126KM 93kW
To pojęcie „widoczność” jest dla mnie troche śmieszne więc nie wiem jak go ocenić . Dla kogoś kto ma problemy z jazdą czy parkowaniem to czy będzie dobra widoczność czy nie to i tak będzie nie dobry
~krispol
Minivan 2.9 TD 126KM 93kW
Nic dodać nic ująć - bardzo wysoka pozycja za kierownicą skutkuje świetną widocznością w każdym kierunku, choć na początku miałem problem z wyczuciem przodu- mocno wystaje zderzak i można coś przerysować.
~stagm@poczta.onet.pl
Minivan 2.9 CRDi 144KM 106kW
Widać wszystko i wszędzie, chociaż przy zmianie pasa z lewego na prawy w lusterku nie zawsze widać pojazd na twojej wysokości. (jest to jednak inny samochód a jam mam przyzwyczajenia z Mitsubishi)
~tnowi@wp.pl
Minivan 2.9 TD 126KM 93kW
nie jest to sam dla osób bez wyobrażni przestrzennej , ja wjadę w mysią dziurę , moja żona również nie ma problemów , duże szyby i lustra załatwiają sprawę
0,0
~pawwel_w
Minivan 2.9 CRDi 144KM 106kW
Do przodu znakomita, lusterka duże wszystko dobrze widać. Cofanie raczej na lusterka plus radziłbym montaż czujnika cofania.
~kgb100
Minivan 2.9 CRDi 144KM 106kW
Wielkie lustra i wielkie okna. Jak na tak duże auto to super. O wiele gorzej widać i gorzej parkuje sie np Audi A3 :-)
Dziennik kosztów dla Kia Carnival I
9,4
~Robert
Minivan 2.9 CRDi 144KM 106kW
Fotele są wysokie i widoczność jest b. dobra. Bardzo przydatny jest parktronic w przednim i tylnim zderzaku.