Lista ocen Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting (12) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luk
pro_cee´d Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
akurat nasz egzemplarz wymagał wymiany wału korbowego, przez uszkodzoną powierzchnię na nim i przecieki do sprzęgła, które będąc w kąpieli olejowej, robiło sobie poślizgi, niech to szlag. Kupka pieniędzy .Może to nie auto winne tylko jakiś poprzedni mechanior który zmieniając sprzęgło rozpie.. lił coś więcej.
~Maikler
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Jak do tej pory nie wystąpiły u mnie żadne poważne usterki. Co prawda przebieg wynosi jedynie 44.000, ale użytkuję samochód przez prawie pięć lat jeżdżąc po mieście, a więc spore obciążenie chociażby dla sprzęgła i skrzyni biegów i nie miałem żadnych poważnych usterek.
~grzegorz
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
jeszcze się nie doczekałem. jesli chodzi o spalanie na dlugiej trasie to wpisalem byle co ponieważ nie bylem jeszcze na dlugiej trasie
~grzegorz
~dkx92
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Od zakupu w Maju 2016, do dnia 11.07.2016, nie miałem żadnych usterek. Wszystko śmiga jak należy.
~Mieszko
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Nic, kompletnie nic. Zrobiłem nią 25 000 i po prostu leję paliwo. Bo oleju jak wspomniałem nie bierze.
~Kaizen
pro_cee´d Facelifting 2.0 DOHC CVVT 143KM 105kW
Auto jest za młode i ma za mały przebieg aby coś konkretnego napisać - do tej pory żadnej usterki nie było.
~Michał
pro_cee´d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Nie miałem żadnej poważnej usterki.
~T
pro_cee´d Facelifting 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
...ale dwumasa i sprzęgło zabolało ;)
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting
7,6