Lista ocen Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dkx92
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
To jest kwestia, którą wszyscy się zastanawiają przed zakupem i myślą "auto 3 drzwiowe, czy nie za ciasne, czy z tyłu kogoś przewiozę". Tak samo myślałem i się pozytywnie zaskoczyłem ja, jak i pasażerowie których miałem okazję przewozić dotychczas na tylnej kanapie. Byli pozytywnie zaskoczeni, że jest bardzo dużo miejsca z tyłu i jest wygodnie. Nie poprzestając na tym, jest mega duży bagażnik, do którego można się solidnie zapakować...
~luk
pro_cee´d Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Nie jestem jakiś bardzo wysoki (177cm) kiedy wsiadam zamiast mojej dziewczyny, bo to jej auto, nie zmieniam ustawienia fotela, chyba że na dłuższą jazdę trochę cofam, więc przestrzeń jest dobra, tak myślę. Na wyciągnięcie ręki są wszystkie przyciski panelu, kierownica dobrze leży, fotele podgrzewane. Z tyłu mało miejsca na nogi, dla dziecka wystarczy, ale auto jest krótkie, więc tak musi być.
~Maikler
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Przestrzeń jest zaskakująco duża. Mam 187 cm wzrostu i zarówno z przodu, jak i co ciekawe z tyłu za sobą mam bardzo dużo miejsca. Szczególnie zaskoczony jestem ilością miejsca z tyłu. Może nie jest to auto do podróży dla pięciu osób (szerokość), ale cztery rosłe osoby będą podróżowały bardzo komfortowo. Bagażnik naprawdę pojemny i ustawny. Zakupy w Makro mu nie straszne. Zasłużona piątka.
~Taavetti
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Ten wóz jest OGROMNY w środku. Duży rozstaw osi, niski tunel środkowy, "wklęsła" deska rozdzielcza po stronie pasażera czynią ten samochód bardzo przestrzennym. Bardzo wygodnie podróżuje nim pięć osób. Jedyny problem, to zajęcie miejsc na tylej kanapie, ale to urok aut trzydrzwiowych, chociaż dzięki możliwości szerokiego otwarcia drzwi nie ma problemu z wejściem.
~Mieszko
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Kolejne pozytywne zaskoczenie. Miejsca jest bardzo dużo. Niski nie jestem a za mną spokojnie mieści się dorosły pasażer i nie dotyka kolanami mojego oparcia. Wracaliśmy w 5 osób z Chorwacji i naprawdę nie było źle. W 4 osoby rewelacja. Bagażnik też jest wystarczająco duży. Przeważnie pakuję 4 osobową rodzinę na wakacje tylko do bagażnika (znaczy ich bagaże ;)
~Krystian
pro_cee´d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Jak na stosunkowo mały samochód jest sporo miejsca dla kierowcy jak i dla pasażerów- z tyłu szczególnie. Jazda nawet z pięcioma osobami w samochodzie nie sprawiała żadnego dyskomfortu. *Dla wysokich kierowców - 2 metrowy mężczyzna również nie narzekał na brak miejsca na miejscu kierowcy.
~T
pro_cee´d Facelifting 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
Przestrzeni w brud ALE mając na uwadze, że to trzydrzwiowy samochód. Oceniam ignorując uciążliwość wsiadania i wysiadania - ale spójrzmy prawdzie w oczy, jak się kupuje takie auto to nie po to, by ludziom z tyłu się fajnie wsiadało. Jak już wsiądą to są zadowoleni.
~Progrestynek
pro_cee´d Facelifting 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
Zdecydowanie wystarczająca, dla 4 osób nie ma problemu, można spokojnie jechać w kilkugodzinną trasę. Dla 5 nieco ciaśniej ale w mało którym aucie z tyły jest wygodnie w 3. Poza tym ze złożonymi siedzeniami w bagażniku woziłem 2 rowery MTB
~Kaizen
pro_cee´d Facelifting 2.0 DOHC CVVT 143KM 105kW
Samochód pomimo 3 drzwiowego nadwozia ma ogromną ilość w środku, również z tyłu. Każda osoba zasiadająca wewnątrz chwali wnętrze za przestrzeń.Konkurenci w klasie nie dają takiej swobody.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting
7,6
~Paweł
pro_cee´d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Z przodu siedzi sie ok, z tyłu na dlugie trasy brakuje miejsca, bagaznik troche maly dla 4 osob, dla 2 mozna podrozowac.
Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting