Lista ocen Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mieszko
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Kupiłem ją w promocji w czerwcu 2010 za 53900. dodawali jeszcze OC/AC gratis i czujniki cofania. Szukałem samochodu przez miesiąc i żadna inna marka nie oferowała niczego nawet porównywalnego w zbliżonej cenie . Za inne marki (nawet Hyundaia) musiałbym zapłacić o około 5-6 tyś więcej. Nie mówiąc o WV,Fordzie, Toyocie itp. Mam 7 lat gwarancji (lub 150000 co pewnie będzie szybciej). Samochód odebrałem w ciągu tygodnia. A przeglądy mam co 20 tyś...
~Maikler
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
W porównaniu ceny do jakości jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Materiały użyte do wykończenia wnętrza są dobrej jakości, aczkolwiek po około dwóch latach użytkowania zdarza się słyszeć jakieś trzeszczenie czy skrzypienie plastików przy jeździe po nierównej nawierzchni.
~T
pro_cee´d Facelifting 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
Swój egzemplarz kupowałem za 25 000 zł w grudniu 2015 roku. I jedyne co było do zrobienia to łożysko. Zapobiegawczo zrobiłem filtry i wymieniłem olej. W zeszłym miesiącu z racji większej mocy, sprzęgło, a już przy okazji rozrząd i dwumasa.
~dkx92
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Autko rocznikowo 2008 i z szczęśliwym trafem dałem za nie 17800zł. Szczęśliwym gdyż te auta wciąż chodzą na rynku w przedziale cenowym 20000-25000zł. Nie żałuje wydanych pieniędzy. W tej kasie
~Michał
pro_cee´d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Za stosunkowo niewielkie pieniądze otrzymujemy zdecydowanie młodszy samochód niż np. VW Golf, wykończony tak samo albo lepiej oraz o wiele bardziej nietuzinkowy.
~Taavetti
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Bardzo dobry. Samochód był zakupiony w cenie niemalże auta miejskiego, więc można przymknąć oko na drobne niedostatki jakościowe, które dotyczą jedynie estetyki.
~grzegorz
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
jestem w pełni zadowolony :) jesli chodzi o spalanie to mam ciezką nogę, dla mnie wszyscy się wloką na ulicach więc niestety musi palić ale gdy go pozyczam mamie to wychodzi 9,1.
~grzegorz
~Kaizen
pro_cee´d Facelifting 2.0 DOHC CVVT 143KM 105kW
Przed zakupem odwiedziłem wiele salonów konkurencji oraz odbyłem mnóstwo jazd próbnych - najlepiej wypadł Pro Cee\'d bo oferował najwięcej za najmniejsze pieniądze.
~luk
pro_cee´d Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
nie wiem ile to to kosztowało nowe, za te 22tyś w zakupie w 2019 chyba lepiej było kupić starsze o parę lat a lepsze auto
Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting