Lista ocen Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luk
pro_cee´d Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Na plus że auto jest dobrze wyważone, nie ucieka z toru jazdy, wystarczy obejrzeć Top Gear gdzie znani ludzie robią czasy na torze m in taką Kia (na pewno nie 1,4 he eh) Auto może dynamicznie pokonywać zakręty, dobrze się prowadzić, chociaż układ kierowniczy pracuje nieco dziwnie, jest taki nie czuły na delikatność, jakby chciał powiedzieć "będę jechać prosto, a jak chcesz skręcić to sie weź konkretnie do rzeczy. Komfort natomiast słaby, skok...
~T
pro_cee´d Facelifting 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
Na letnich oponach Continentala z dedykowanymi felgami KIA trzeba chcieć, bardzo, by wpaść w poślizg. Zawieszenie z dziurami radzie sobie przeciętnie - o wiele gorzej niż nowa KIA Cee'd (II) (nie wiem jak nowy Pro_cee'd (II)). Kierowanie precyzyjne.
~dkx92
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Ma ''sportowe'' twarde zawieszenie, niby fajna rzecz, ale przez to każdy najechany dołek czuć podwójnie. Ale za to, auto super wyważone, doskonale się trzyma drogi na zakrętach. Do tego świetne 4x tarczowe hamulce, reagują od razu.
~Taavetti
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Doskonałe prowadzenie, świetnie trzyma się drogi. Układ zawieszenia lekko utwardzony w stosunku do wersji pięciodrzwiowej, ale nie za mocno. W sam raz na autostradę i do miasta. Układ kierowniczy pracuje lekko i precyzyjnie.
~Mieszko
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
No trochę za bardzo podsterowna. Ale to pewnie te oszczędne Micheliny. Na zimowych jest lepiej. Niemniej jak się jej nauczyłem to jeździ za ręką w zakrętach tylko trochę trzeba gazem popracować.
~Kaizen
pro_cee´d Facelifting 2.0 DOHC CVVT 143KM 105kW
Zawieszenie pozwala na stabilną jazdę i jest sprężyste tzn daje spory komfort i jednocześnie trzyma na zakrętach. Mankamentem jest głośna jego praca, przejazd po dziurawej drodze będzie akustycznie odczuwalny.
~Progrestynek
pro_cee´d Facelifting 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
Bardzo poprawny, w zakrętach trzyma się bardzo dobrze przy normatywnej jeździe. Jak chce się trochę szybciej przejechać zakręt wykazuje lekką podsterowność
~Paweł
pro_cee´d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
W miare precyzyjny, ale jest pewnego rodzaju uczucie przy minimalnych skretach ze auto nie reaguje idealnie na twoje ruchy. kwestia przyzwyczajenia.
~Maikler
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Do układu jezdnego nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Prowadzi się bardzo pewnie, stabilnie, poprawnie zachowuje się na zakrętach.
~Krystian
pro_cee´d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Nie mam się do czego doczepić, jak dla mnie bardzo przemyślany.
Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting