Lista ocen Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maikler
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Zarówno w lecie jak i w zimie bez zastrzeżeń. Klimatyzacja automatyczna działa bardzo wydajnie, szybko chłodzi wnętrze. Po kilku latach użytkowania nie stwierdziłem spadku jej wydajności. Niemal cały czas jeżdżę na "automacie" i jestem bardzo zadowolony. W zimie nagrzewa się dosyć szybko, funkcja nawiewu na szybę pozwala na szybkie jej odparowanie.
~Michał
pro_cee´d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Klimatyzacja 2-strefowa, automatyczna działa w bardzo dobry sposób, ma jeden drobny mankament. Po rozdzieleniu temperatury kierowcy i pasażera, nie ma możliwości powrotu do wspólnej regulacji. Jedyne wyjście to wyłączenie i włączenie klimatyzacji.
~Krystian
pro_cee´d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Wszystko działa sprawnie, zarówno klima jak i ogrzewanie. Zimą jedynie w moim przypadku brakowało podgrzewanych foteli- ale niestety nie można mieć wszystkiego. Pomimo drobnostki nie mam uwag.
~Mieszko
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Mam dwustrefową klimatyzację, ja sobie ustawiam na 20 a żona na 25 stopni. I wiecie co? Działa! Pełna jazda. Szybko nagrzewa wnętrze, odparowanie szyb też bardzo ładnie. Wszystko działa bez zarzutu.
~grzegorz
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
srednio po około 6 minutach zaczyna grzać ciepłe powietrze. lata się jeszcze nie doczekałem więc na temat klimatyzacji automatycznej się nie wypowiem. moc wiatrakow nawet nawet.
~grzegorz
~Kaizen
pro_cee´d Facelifting 2.0 DOHC CVVT 143KM 105kW
Auto posiada klimatyzację automatyczną dwustrefową, wystarczy ustawić temperaturę i po kilku sekundach ją mamy. Szyby w aucie nie parują to podstawa dobrej widoczności.
~luk
pro_cee´d Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Działa jak trzeba, chociaż bywa problem z odparowaniem , ale ogólnie klima pracuje poprawnie,
~Taavetti
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wystarczająco wydajne latem i zimą. Klimatyzowany schowek jest bardzo przydatny w drodze na imprezę. ;)
~Paweł
pro_cee´d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Troche słabo mrozi (ale to juz pisane na milionie portali ze dosc malo wydajna klima)
Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting