Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastiangdynia
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
+ Bagażnik 534 litrów. Dla porównania Insigna ma 540 i reszta zawodników klasy wyższej koło 520-560 litrów pomijając Passata B7 z 603l. + Jest miejsce na kawę, telefon i dokumenty. W boczną kieszeń swobodnie wsadzisz litrową wodę i inne graty. A naprawdę w obecnych autach coraz trudniej na tak oczywistą przestrzeń. + Zabrałem się w 4 dorosłe osoby na lotnisko z dużymi walizkami, wszystko weszło do ustawnego bagażnika. W Toyocie Auris nie...
~Makarena
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Fantastycznie dużo miejsca dla pasażerów. W drugim rzędzie jest bardzo wygodnie i bardzo dużo miejsca na nogi. Fotele kierowcy i pasażera są zamocowane wysoko nad podłogą dlatego pasażerowie z tyłu mogą bez problemu wyprostować nogi wsuwając je głęboko pod fotele kierowcy lub pasażera. Minus za brudzącą się tapicerkę i wrażenie, że została wykonana z tanich materiałów, na szczęście w dotyku jest przyjemna i nie zużywa się szybciej niż inne...
~AREK STARACHOWICE
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Rewelacja więcej widziałem tylko w mondeo. Dla porównania powiem że u mojego kolegi w skodzie Superb jest sporo mniej miejsca. W ceed z przodu pełen luz a z tyłu bajka. Jak dla mnie trochę zbyt twarde fotele(kwestia przyzwyczajenia)Twardość foteli zacząłem doceniać po przejechaniu jednego dnia 1200 km.
~Marszal
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Jak na samochód z tego segmentu miejsca jest aż nadto, mam 195 cm wzrostu a fotel przysuwam dość mocno do przodu, na głową 3 palce wolnej przestrzeni przy maksymalnie opuszczonym fotelu, z tyłu nie jeżdżę ale sam za sobą nie mam problemu z przestrzenią
~Dzc
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Tutaj kolejny ogromny plus samochodu miejsca w nim jest więcej niż mogło by być ja mam 185cm więc trochę miejsca zajmuje a za mną usiądzie bez problemu osoba nawet wyższa i będzie miała duży komfort.
~Robert
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
W aucie jest dużo miejsca dla kierowcy jak i pasażerów. Śmiało piątka dorosłych osób może wybrać się w dłuższą trasę. Dodatkowo udogodnienia typu podłokietnik, miejsce na kubki, Klimatyzowany schowek pomagają.
~lukaszz
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Trasa wiedeń austria do Albuferia Portuglia 3500 km w jedna strone i 4 osoby plus pełen bagaznik nikt szczegolnie nie narzekał oczywiscie sa DUZO lepsze auta ale jechałem i Duzo goryszymi :)
~fan BMW
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
trzy osoby dorosłe plus bagaż, lub dwie dorosłe i dziecko w foteliku, w takich konfiguracjach podróżuję ceedem i jest pod dostatkiem przestrzeni, dla malkontentów dodam, że nie jest to A6, Superb itd.
~stach_79
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
jest dobrze chociaz przestrzeni nie jest zbyt wiele, malo z tylu na nogi - dobre dla rodzin z dziecmi. Spory bagaznik - ponad 500 litrów, a po rozlozeniu siedzen 1500.

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~meledhel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Zadziwiająco dużo miejsca z tyłu - nawet za rosłym kierowcą. Szeroka tylna kanapa - bez problemu mieści 3 osoby. Na przednich fotelach również bardzo wygodne.
Kia Ceed I SW Facelifting