Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting (30) - Widoczność

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wolfeer
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
W tej wersji nadwozia jest niesamowicie duża strefa tzw. "martwego punktu" ze względu na budowę tylego słupka. W pierszym tygodniu po zakupie omal nie otarłem się o samochód z prawej. Od tamtej pory zawsze przy mianie pasa z lewego naprawy odwracam głowę, same lusterka to za mało.
~Dzc
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Z przodu nie przeszkadza nic natomiast z tyłu belka c jest ogromna i powstaje duży martwy punkt którego nie widać ani w lusterku bocznym ani wstecznym. Przez to miałem bliskie spotkanie z drewnianym slupem. Chyba czas zainwestować w czujniki..
~Maciej
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Super plus to duże wyraźne lusterka. powierzchnia szyb duża, wszystko widać. W przypadku kombi zalecam czujnik cofania, bo ciężko wyczuć tył przy parkowaniu. Jak we wszystkich współczesnych autach o tym gdzie jest przód bardziej się domyślasz niż wiesz.
~Sebastiangdynia
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Kombi bez czujników więc będzie adekwatnie. Przyciemnione fabrycznie szyby z tyłu dają relatywnie dobry komfort widoczności nawet w lusterku wstecznym. Lusterka boczne są duże i dają dobre poczucie odległości.
~Resident
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Przesiadłem się z Tico, więc nic innego lepszej widoczności nie zaoferuje ;) Z przodu nie widzę końca maski. Tył strasznie daleko ;) Pomagają czujniki parkowania tył. Gdym miał przednie to bym się nie obraził ;)
~Pavel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Dzięki przedniej, dużej szybie, widoczność praktycznie nie jest ograniczona. Podobnie ma się sprawa z tylnią szybą. Poza tym, czujnik parkowania znacznie ułatwia sprawę praktycznie w każdych warunkach.
~Makarena
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Brak zastrzeżeń. Widoczność do tyłu ograniczona przez grube słupki. Te małe tylne trójkątne okienka są ładne ale nic przez nie nie widać. Moja wersja ma czujniki cofania, które bardzo się przydają.
~Michał
SW Facelifting 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
Nie mam zastrzeżeń. Lusterka boczne odpowiedniej wielkości. Lusterko wsteczne samo ściemniające się Słupki przednie nie są nazbyt grube. Ogólnie bardzo poprawnie.
~stach_79
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Bardzo dobra widocznosc, duze lusterka, dobrze skonstruowane dodatkowe tylne szyby umozliwiajace latwy wyjazd z miejsca parkingowego. W lepiej wyposazonych wersjach kamera cofania.

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pawwwel77
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Nie narzekam, widoczność ekstra i do przodu i do tyłu - dla sarkazmu dodam nie brałem czujników cofania, wolałem komplet opon zimowych.
Kia Ceed I SW Facelifting