Lista ocen Kia Ceed I SW (81) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rego
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Fantastycznie bardzo dużo miejsca,Kia jest dość wysoka wiec nie wpada się do samochodu, a wsiadając nie trzeba się upakować jak w innych samochodach jak 407 czy c5 które miałem do wyboru, rozbawiło mnie jak w salonie peugeota sprzedawca powiedział o (407) coś za coś wygoda za wygląd, to ja dziękuje, samochodem mam zamiar zrobić dość sporo kilometrów i mam się męczyć w samochodzie za 80tys, poza tym KIA ma bardzo ładny wygląd prezentuje...
~zawadr@o2.pl
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Dużo miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażerów, ponad to dość duży bagażnik z wieloma funkcjonalnymi schowkami. Przestrzeń porównywałem przed zakupem z Astą III oraz Focusem i była ona naprawdę dużo większa w Cee'dzie(sprawdzałem pod kątem pasażerów siedzących z tyłu czyli ustawialem fotel kierowcy pod siebie a następnie siadałem z tylu dodam tylko ,że mam 180 i miejsca było dość dużo)
~Marcin_Krk
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Jak na tą wielkość auta jest super. Mam 190 cm wzrostu i bez problemu znajduję swoją pozycję za kierownicą. ilość miejsca z przodu zupełnie wystarczająca, z tyłu również ok. Plus za podłokietniki przód i tył. Dużu i foremny bagażnik z fajnym patentem schowków pod przestrzenią bagażową gdzie można trzymać wszystkie pierdoły które zawsze latają po bagażniku.
~Maciej
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Cztery osoby dorosłe (nawet wysokie) mieszczą się bez problemu i miejsca wystarczy dla wszystkich. Jak trzeba to i 5 wejdzie. Bagażnik przepastny. Po złożeniu siedzeń można przewieźć nawet spory gabaryt. Na pewno pojemniejszy od golfa 6 kombi (testowane w naturze, nie czytane w prospekcie). Auto sprawia wrażenie jakby w środku vyło większe niż z zewnątrz.
~Victor
SW 1.6 122KM 90kW
Super! W samochodzie tej klasy i za te pieniądze jest świetnie. Z tyłu sporo miejsca. Na tylnej kanapie spokojnie mieszczą się 2 foteliki + szczupła żona ;) Bagażnik duuuuuuży i przestronny. Zupełnie spokojnie można załadować się na 2 tygodniowe wakacje z wózkiem dla dziecka, bez używania bagażnika dachowego.
~Maciej
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Tu bez dwóch zdań daje pozytyw.Z przodu wygodnie,dużo miejsca,fotele wygodne na długie trasy. Pasażerowie dużo miejsca na nogi,fotele dobrze wyprofilowane,nie ociera się głową o sufit. Bagażnik bardzo pojemny.Tylko pasażer na środkowym fotelu z tyłu będzie czułdyskomfort po przejechaniu 200-300 km.
~Darek
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jak na ten gabaryt auta jest dobrze. Miejsce jest wystarczająco i bagażnik spory. Fotel kierowcy ma regulację wysokości i jest skuteczna. Kierownica reguluje sie w 2 płaszczyznach, więc ustawienie da się znaleźć
~Grzesiek
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
dużo miejsca zwłaszcza z tyłu, oraz duży bagażnik, niestety klapa z podnoszonym kawałkiem dachu nie sprzeja montażowi boksów dachowych, ponieważ box musi być maksymalnie wysuniety do przodu a i tak klapa nie podnosi się do końca
~schwyntzu@me.com
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Przestronne wnętrze, jednakże mając na uwadze, że jest to \"kompakt\", na tylnej kanapie komfortowo będą się czuły 2 osoby. Na przednich siedzeniach mnóstwo przestrzeni, więcej niż np. w Focusie, który jest nieco klaustrofobiczny.
~Luis
SW 1.6 122KM 90kW
Wygodne i przestrzenne auto. Dużo miejsca zarówno z przodu jak i na tylnej kanapie. Idealne auto dla rodziny 2+2, 2+3. Trzy foteliki spokojnie się mieszczą z tylu, bagażnik dużo większy niż w bliźniaczym Hyundaiu i30CW.
Kia Ceed I SW