Lista ocen Kia Ceed I SW (66) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~waldy
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Przed kupnem obleciałem salony kilku marek i w podobnej cenie (71 tys z wyprzedaży rocznika 2008 wersja optimum plus) mogłem u konkurencji dostać auta słabiej wyposażone i z silnikami od kosiarek. Piszę o końcowej konfiguracji bo specjaliści od reklamy pracują nad zamieszaniem w głowach potencjalnych klientów. Przykładowo Skoda Octavia w podobnej cenie oferowana była w styczniu 2009 z TDI 105km, z manualna klimą i nadwoziem hatchbeck,...
~marecki75@wp.pl
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
cena jest atrakcyjna za takie pieniądze nie kupi się auta tak obszrnego z takim wyposażeniem. owszem może i można kupić za podobny pieniążek np golfa, ale w wersji \"golas\" lub z takim wypsażeniem jakie narzucają ustawy jako niezbędne minimum. Daję ocenę \"dobrze\" dlatego, że wiem że na innych rynkach cena jest podobna jak nie niższa, a wypsażenie jeszcze lepsze.
~Mowso
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Za taką cenę - niecałe 30tys za wtedy 2 letnie auto, ze świetnym wyposażeniem i to już w wersji M mamy 6 poduszek, mp3, komputer pokładowy to jest rewelacja. Kia chciała się wbić na rynek ceną i wyposażeniem i jej się to udało. Niestety nowe modele po 2012r już sporo droższe, ale za to nie odbiegają już od konkurencji jeśli chodzi o jakość materiałów
~djmafia
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
szukalem dlugo inne autko. chcialem znowu citroena..nawet byly super promocje..ale balem sie ze znowu po kilku latach zaczna sie psuc drobiazgi, a to kosztowne.. a co do niemieckich marek, nie przepadam za nimi. sa rownierz twarde, lecz 2 razy drozsze od Kii przy takim samym wyposazeniu.
~BS
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Za porównywalne auto z podobnym wyposażeniem - trzeba zdecydowanie więcej zapłacić. Myślę że moja opinia nie jest odosobniona. To zdecydowanie inna KIA od tej z przed kilku lat. Proszę zauważyć jak niewiele jest reklam KIA w mediach. Dobry produkt sprzedaje się sam.
~esliwinski
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Auto z dieslem w full opcji ceną zgniata konkurencje a wcale im nie ustępuje jakością. W większości marek widać że fajne materiały zamieniły się w okrutne, zimne plastiki a w Kia jest dokładnie odwrotnie...w stosunku do poprzednich modeli postęp tak wielki aż niemierzalny.
~Darek
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jak wyżej: niedrogie auto o odpowiednie w tej wartości. To zdecydowanie jest auto dla kowalskiego którego rachunek z serwisu za wymiane oleju i klocków lub tarcz nie przysporzy o zawał. Auto jest średnio trwałe. Ma małe ślady korozji po 5 latach.
~lykopodium
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
polityka Kii zdaje się być taka, że te tańsze wersje są wyraźnie tańsze od innych marek. Ale jeśli porówna się te najwyższe wersje wyposażenia to różnica cen nie jest już tak przepastna. Oprócz tego auto jest ładnie i z gustem wykończone.
~Victor
SW 1.6 122KM 90kW
Kupiłem 1,5 roczny samochód z 19.000 km przebiegu w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie, więc jestem zadowolony. Gdybym miał zapłacić normalną cenę, czyli 59500 zł, to oceniłbym stosunek jakość / cena jako \"dobry\".

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kp
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
przed zakupem zwiedzilem opla, forda, fiata, toyote, mitsubishi, renault, mazde, skode - estetycznie (w srodku) ceed chyba odstaje ale po jazdach probnych stwirdzilem, ze nie warto dokladac 10% do ceny samochodu
Kia Ceed I SW