Lista ocen Kia Ceed I SW (80) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Widoczność z przodu i na boki dobra choć czasami słupki z przodu zlewają się z przechodniami zwłaszcza przy pokonywaniu zakrętów,odruchowo wychylam głowę.Widoczność z tyłu dzięki dużym lusterkom bocznym dobra. Polecam czujniki parkowania bo trzeba się będzie pięć razy zastanawiać podczs cofania, czy to już ,,ten moment\'\'Podczas mokrej nawierzchni fatalnie brudzi się tylna szyba oraz lusterka,nie lepiej z szybami bocznymi.Zużyjecie dużo płynu...
~mieczyslawek
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Podobno takie rozwiązanie ostatnich bocznych okien, jakie zastosowano w Cee\'d SW (i jakim charakteryzują się ponadto: pierwsza generacja Mercedesa Klasy A, oraz Peugeoty 207 Break i 407 Break) jest mocno niepraktyczne tudzież - ujmując rzecz kolokwialnie - upierdliwe... no cóż... podobno... Ja do widoczności nie mam zastrzeżeń.
~schwyntzu@me.com
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Kombi, moja akurat nie ma czujników parkowania, ale póki co obyło się bez obcierek (mimo tego, że w dwóch poprzednich autach miałem czujniki). Widoczność bardzo dobra we wszystkich kierunkach i lusterkach (nawet słupki przednie nie przeszkadzają, jak to ma często miejsce w innych autach).
~Piotr
SW 1.6 122KM 90kW
W combi nic nie widać jadąc tyłu( odwracanie głowy nie ma sensu ), jeszcze roleta przeszkadza. Czujnik cofania jest więc konieczny. (uważajcie mi zamontowali badziewny choć za darmo) Zewnętrze lusterka boczne są fantastyczne. Można nie używać lusterka wewnętrznego w którym i tak nic nie widać.
~lykopodium
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Jest dobrze jak na kombi. Nie różni się niczym co brałem pod uwagę: Octawia, Focus. Do tego duże szyby i wielgachne lusterka boczne. Do przodu widoczność bardzo dobra. Przy okazji: sam samochód jest dość wysoki. Jeśli podwyższy się siedzenie kierowcy wrażenie jest naprawdę jazdy autem klasy małego vana.
~Leszek
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Z widocznością jest nie za fajnie. Szerokie słupki boczne oraz słupki przy szybie przedniej (poduszki powietrzne) mocno ograniczają pole widzenia. W Pajero było lepiej ale nie było poduszek. Do tyłu też nie za dobrze. Polecam czujnik cofania.
~marecki75@wp.pl
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Niektórzy piszą, ze widoczność do tyłu jest kiepska może to i prawda, ale olbrzymie lusterka (prawie jak w autobusie)+czujniki cofania załatwiają temat. Parkowanie na lusterka+czujnik tyłem jest prostsze niż przodem.
~Rego
SW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Nie używam wstecznego lusterka, a boczne są bardzo duże wiec widoczność jest genialna, poza tym są czujniki cofania które znacznie ułatwiają cofanie, chociaż mogą się uruchomić jak woda po nich spłynie ot taki mały bug
~Mowso
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Bardzo dobrze w lusterkach, dobrze na boki, do tyłu przeciętnie, do przodu dobrze - można podjechać pod światła dość blisko. Słupki boczne dość szerokie, ale niestety większość aut którymi jeździłem tak ma :(

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Darek
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Widoczność jest zupełnie poprawna, szyby nie parują, przeszklenie jest ogólnie dobre i "widzi się co się robi". Z cofaniem też nie ma żadnych problemów, lusterka również są odpowiednio duże.
Kia Ceed I SW