Lista ocen Kia Ceed II Hatchback 5d Facelifting (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Estwalk
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Hmmm... Mam 181 cm wzrostu, miejsca dla kierowcy naprawdę sporo, kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, fotel we wszystkie możliwe sposoby, każdy znajdzie coś dla siebie. Dla pasażerów miejsca jest absolutnie wystarczająco dla rodziny 2+1. 2+2 też ujdzie, bo jest dużo schowków i zakamarków, gdzie coś można upchnąć. Jeszcze raz podkreślę schowki - zmieścisz butelkę w drzwiach, w schowku pod podłokietnikiem, albo w wyznaczonym do tego...
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Jest okej, jedzie się wygodnie, nawet z tyłu jest nieźle :D osobiście rzadko z tyłu siadam, ale nikt nie narzekał. Raczej samochód na dwie osoby, ale jest we dwójkę bardzo komfortowo pod tym względem.
~Łukasz Wilk
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Miejsca czy z przodu czy z tyłu - dla każdego coś dobrego. W bogatszych wersjach - grzanie pleców i siedzenia, dodatkowa regulacja odcinka lędźwiowego.
~Kuba
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC 100KM 74kW
Osoby do 180 cm spokojnie zajmą miejsce na przednich i tylnych fotelach. Fotelik na iso-fix bez problemu wchodzi za kierowcą 180 cm wzrostu.
~eM
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Nigdy nie jeździłem autem kompaktowym. W tym miejsca jest w miarę sporo,jak na tak małe auto. Na dłuższe trasy i tak się nie nadaje.
~michał
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW