Lista ocen Kia Ceed II Kombi (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jackson_kizo
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Zawsze może być lepiej w każdym rodzaju naprawy. Przykład : 2018r - naprawa czujnika ABS w przedniej osi ( można było kupić jeden na 1 koło, ale ryzyko powtórki na drugim było duże). Czujnik kosztował mnie 400 zł..powiecie drogo..ale oryginał, i dostępny od ręki ! Fakt faktem części koreańskie są droższe niż np Fiatowskie i trzeba brać pod uwagę ten czynnik przy kupnie
~Adam
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Pisałem już wyżej, kamera cofania, czujniki parkowania, filtry paliwa. Czuję, żę jeszcze ze 20 tys i samochód padnie totalnie: dwumasa, filtr DPD. Auto ma dobre hamulce - pierwsze klocki wymieniłem po 84.ooo km, ale jeżdżę głownie po autostradach i rzadziej hamuję niż to się robi w mieście. No i to trzeszczenie w każdym miejscu mnie dobija.
~Adrian
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Po 3 latach, 56000 km światła LED do jazdy dziennej zaczęły lekko pulsować. Zostały wymienione na gwarancji, na miejscu w ciągu kilku godzin, miłe zaskoczenie, naprawa od ręki bez zbędnych pytań. Ostatnio automatyczne składanie lusterek się przycina, albo coś podeszło albo naprawa na gwarancji.
~Nitas
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Problemy z filtrami paliwa i paliwem powodowaly samoczynne przejcie w tryb serwisowy lub nawet wylaczenie silnika co przy 170 zdarzylo sie 3 razy. Po wymianach jest spokoj. Hamulce jakies trefne w aso zalozyli i dziwnie szumią przy hamowaniu z małych prędkości.
~właściciel Kianki
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Zapychanie sitka w odstojniku paliwa dało by się załatwic wstępną pompą paliwa, której nie ma (oszczędności?). DPF się często dopala i co wizyta w serwisie to dopalają serwisowo - profilaktycznie ale nie za darmo.
~goodspit
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Absolutnie nic mi się do tej pory nie przydarzyło i oby tak zostało ;) Po zakupie zauważyłem bardzo drobną skazę na lusterku od strony kierowcy ale bez żadnej dyskusji serwis zamówił i wymienił mi wkład na nowy.
~h0rnet
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Przyciski na kierownicy czasami szwankują. Musiałem wymienić mechanizm wycieraczek, obie końcówki drążka kierowniczego. A tak to standard czyli klocki hamulcowe, filtry itd.
~piotrek
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
awaria ESP. wypadająca cewka zapłonowa. sprzęgło. trzeszczenie plastików. palące się kontrolki. różne niespodzianki ale nigdy nie zatrzymał się na trasie z powodu awarii.
~Max
Kombi 1.4 DOHC 100KM 74kW
Odpadła boczna osłona siedziska fotela pasażera, poodpadały plastiki w kratkach nawiewów powietrza od kierowania strugą powietrza.
~Montana310
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Zgłoszona skrzypiąca gąbka fotela kierowcy i trzeszczący plastik w zabudowie radia. Obydwie usterki będą naprawione z gwarancji.
Kia Ceed II Kombi