Lista ocen Kia Ceed II Kombi (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam Płachta
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Po 2 miesiącach samoistnie (żadna dziura czy kamień) pękła przednia szyba pęknięcie od brzegu szyby na podszybiu do środka. Wymiana szyby z wielką łaską w ASO za gwarancji. Po 19,4tyś km zapchany filtr w zbiorniku paliwa galaretkowatą mazią za czyszczenie w ASO zapłaciłem 192zł ma wystarczyć na następne 10tyś! (192zł co 10 tyś, to nie jest żart info z ASO Marvel Łódź). Nie chodzi tu o mechaniczne zanieczyszczenia, nieoficjalnie panowie z ASO...
~Adam
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Nie było. Poza wkurzającym filtrem paliwa - w innych autach też jeździłem na tym paliwie i nigdy nie wymieniałem filtra paliwa. Zawieszenie i klimatyzację pomimo tego, że działają uważam za wadę fabryczną i największą usterkę.
~Adrian
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Brak poważnych usterek. Miejmy nadzieje, że tak zostanie już do końca, a jeśli coś by się stało to serwis stanie na wysokości zadania i zrobi wszystko jak należy.
~Nitas
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Nie było i mam nadzieje nie będzie. Dodam że to mój trzeci car z Powerbox i dwa pozostałe Fordy przelatały do prawie 180000km i nic się nie działo z dwumasami turbinami itp.
~Radek
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
SPRZĘGŁO! Ślizga się po 40-50 tyś km. To przypadek nieodosobniony. Niestety albo jest zbyt słabe, albo materiały użyte są beznadziejnej jakości. Gwarancja tylko do 30 tyś km - PORAŻKA!
~Max
Kombi 1.4 DOHC 100KM 74kW
Jedyną poważniejszą usterką, która nie spowodowała unieruchomienia samochodu to uszkodzenie sterowniku świateł DRL i trochę zabawy z ich własnoręczną wymianą.
~piotrek
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Sprzęgło. i szarpanie silnika przez wypadającą cewkę zapłonową. usunięte po kilku wizytach w serwisie. serwis słaby!
~grycha
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Brak i podejrzewam że długo nie bedzie bo widać skok jakościowy w stosunku do 1-szej generacji, a poza tym to flagowy model marki.
~h0rnet
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Fotele podgrzewane przestały działać... Najpierw od strony pasażera, później od strony kierowcy.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed II Kombi
5,9
7,8
~Ar
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Zapychający się DPF to jedyny problem. Bez niego auto paliłoby zauważalnie mniej paliwa.
Kia Ceed II Kombi