Lista ocen Kia Ceed II Kombi (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jackson_kizo
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Nie należę do najwyższych osób w Polsce, nie mniej jednak zarówno z przodu jak i z tyłu miejsca jest tyle, że podróż nawet na koniec Polski nie będzie karą za złe zachowanie na matematyce. Syn ma fotelik, a podczas zeszłorocznej podróży do rodziny (ok 200km w 1 stronę) siedziała obok teściowa i żona i nie narzekały, pomimo 4 godzin jazdy w ciepły dzień. Miejsca nie ma tyle co w ww, Skodzie Octavii czy może Passacie B6, ale jak dla mnie i...
~grycha
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Miejsca w sam raz dla komfortu kierowcy i pasażera za nim. Na pewno więcej niż Focus i Astra bo tam bo maksymalnym copfnięciu fotela z tyłu nie ma miejsca na nogi a w Ceedzie cały czas jest. Fotele bardzo fajnie spasowane, okalają kierowcę po bokach i generalnie są fajnie wyprofilowane choć to pełni szczęścia przydałoby się regulacja lędźwia na dłuższe trasy ale to mój indywidualny przypadek.
~filippo5050
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Nie jestem wysokim kierowcą, za to moja pozycja za kierownicą jest dosyć "leżakowa", mimo to z tyłu zostaje zawsze dużo miejsca nawet dla znajomych 190cm wzrostu. Przestrzeni w samochodzie jak na tą klasę jest aż nadto, natomiast wielkość bagażnika jest umiarkowana, ale coś kosztem czegoś. Wolę jednak takie rozwiązanie, że w środku nie ma potrzeby się ściskać.
~Adam
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Tu jest OK. Jak na tak niezbyt duże z zewnątrz auto (segment C). w środku jest dużo miejsca. Nawet na tylnych siedzeniach, ale tylko dla 2 osób jest OK. Nie jest to co prawda ilość jak w Skodzie Octavii (też segment C), ale nie jest źle.Mam 180 cm wzrostu i może dla wyższych osób będzie źle.
~Marcin
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu. Z tyłu komfortowo mogą jechać dwie dorosłe osoby. Z trzecim dorosłym z tyłu też nie ma problemu: tunel z tyłu jest bardzo niski i nie zabiera miejsca na nogi. (średniej długości trasy w 5 osób jak najbardziej do zrobienia)
~Max
Kombi 1.4 DOHC 100KM 74kW
W samochodzie jest sporo miejsca w środku. Mam 192 cm wzrostu i jak usiądę za sobą z tyłu to mogę dość swobodnie siedzieć. Raz też się zdarzyło że jechało 5 wysokich osób 190-200 i nikt głową o podsufitkę nie haczył i nikt nie narzekał na brak miejsca.
~tosemjo
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Generalnie auto ciasne, przy dwóch fotelikach z tyłu, pasażer z przodu nie ma miejsca na nogi, mocno zabudowane z prawej strony. Bagażnik przeciętny, na co dzień i na weekendowe wyjazdy wystarcza, na dłuższe wakacje trzeba już się zastanowić przy pakowaniu.
~pawel
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Siedzenia wygodne, dłuższe siedzisko w porównaniu do poprzedniej wersji. Więcej miejsca dla kierowcy niż np: w nowej Astrze, która ma wadę obudowy (prawa noga) i w focusie , w którym też bolała mnie noga na trasie.
~Adrian
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Mam 180cm wzrostu a za mną wygodnie siedzi osoba o wzroście 185 czego więcej chcieć. Fotele bardzo wygodne, w długich trasach nie czuć zmęczenia, dobrze trzymają na boki. Podłoga z tyłu płaska, nie ma tunelu.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed II Kombi
5,9
7,8
~pw
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Przy 4 osobach 180+ będzie mało miejsca z tyłu na nogi, tak samo jak przy trzech rosłych dorosłych na tylnej kanapie będzie miało 'przytulnie', ale i tak jest lepiej niż w Aurisie czy Mazdzie3
Kia Ceed II Kombi